X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Papież Franciszek po zabiegu czuje się dobrze". Watykan wydał komunikat

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2021 13:25
Biuro Prasowe Watykanu poinformowało, że papież po operacji chirurgicznej, którą przeszedł w niedzielę wieczorem, czuje się dobrze. Franciszek przybył do kliniki Gemelli na uprzednio umówiony zabieg w niedzielę po południu.
O stanie zdrowia papieża Franciszka rozpisują się media na całym świecie
O stanie zdrowia papieża Franciszka rozpisują się media na całym świecieFoto: PAP/EPA/ANGELO CARCONI
pope 1200.jpg
Papież Franciszek już po zabiegu chirurgicznym. Jest komunikat ws. stanu zdrowia

W komunikacie dyrektora Biura Prasowego Watykanu Matteo Bruniego czytamy, że ogólny stan papieża jest dobry. Jest przytomny i oddycha samodzielnie. Przeprowadzony zabieg trwał trzy godziny.

Czytaj także:

Papież cierpi na chorobę uchyłkową jelit. W związku z tym usunięto mu część okrężnicy jelita grubego. Rekonwalescencja, jeśli nie pojawią się komplikacje, potrwa siedem dni.

Posłuchaj
00:56 11175735_2.mp3 Komunikat Watykanu: papież po zabiegu czuje się dobrze - relacja Piotra Kowalczuka (IAR)

Nie jest jasne czy papież przejdzie ją w całości w klinice Gemelli. Dyrekcja kliniki poinformowała, że nie będzie ogłaszać komunikatów o stanie zdrowia papieża, pozostawiając to Biuru Prasowemu Watykanu.

Powodem ma być to, że stan chorego nie budzi niepokoju. Przypuszczalnie chodzi też o to, żeby uniknąć obecności dziesiątek stacji telewizyjnych i setek dziennikarzy pod kliniką. Tak było, gdy przebywał w niej św. Jan Paweł II.

pb

Czytaj także

Papież po operacji w klinice Gemelli. Jest komunikat Watykanu

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2021 06:58
Papież Franciszek po operacji jelita grubego przebywa w rzymskiej klinice Gemelli. Dyrektor Biura Prasowego Watykanu poinformował, że papież zniósł zabieg chirurgiczny dobrze. Operację przeprowadzono w znieczuleniu ogólnym.
rozwiń zwiń