X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier: nie możemy nagradzać Putina za konfrontacyjną politykę

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2021 14:15
Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że nie można nagradzać Władimira Putina za napastliwą politykę. W ten sposób szef polskiego rządu skomentował odrzucenie przez europejskich przywódców propozycji Francji i Niemiec dotyczącej zorganizowania szczytu unijno-rosyjskiego na najwyższym szczeblu, czyli przywódców.
Mateusz Morawiecki
Mateusz MorawieckiFoto: PAP/Leszek Szymański

Ta sprawa była jednym z kluczowych tematów zakończonego dziś unijnego szczytu w Brukseli. - Rosja prowadzi konfrontacyjną politykę wobec sąsiadów - podkreślił premier. Powtórzył, że we wnioskach ze szczytu potępiono ataki hakerskie na Polskę, które - jak mówił - przeprowadzono z terytorium Rosji.

Czytaj także:
premier 1200 forum.jpg
"Mamy dowody na to, że były przeprowadzone z Rosji". Premier na szczycie UE o cyberatakach

Premier, relacjonując przebieg dyskusji na szczycie o relacjach Unii z Rosją powiedział, że była ona burzliwa. Potwierdził, że Niemcy i Francja uzyskały poparcie Austrii, Włoch i Hiszpanii. Po drugiej stronie było kilkanaście krajów, w tym Polska, Litwa, Łotwa i Estonia, oraz Dania, Szwecja i Holandia.

- My mamy inne doświadczenia z Rosją, nie ma sensu jej nagradzać na agresywną politykę - dodał szef polskiego rządu.

Czytaj także: Potępienie cyberataków na Polskę i Irlandię. Zdecydowane konkluzje na szczycie UE


Beata Płomecka/jbt

Czytaj także

"Mamy dwa różne podejścia". Dr Bonikowska o relacjach UE z Rosją

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2021 13:31
Gościem Polskiego Radia 24 była dr Małgorzata Bonikowska, prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych, która komentowała odrzucenie propozycji współpracy PE z Moskwą. - Na Zachodzie mamy polityków, którzy mają dwa różne podejścia do wyzwania, jakie stawia Rosja. Pierwsi mówią, że trzeba prowadzić dialog, nie można doprowadzić do tego, żeby utracić Rosję - tłumaczyła.
rozwiń zwiń