X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Koniec czwartego dnia negocjacji ws. Turowa. Wciąż brak porozumienia

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2021 20:26
W Pradze zakończył się czwarty dzień negocjacji w sprawie kopalni Turów. Wciąż nie ma jednak porozumienia, które miałoby doprowadzić do wycofania pozwu przeciwko Polsce złożonego przez Czechów w Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej.
Kopalnia Turów
Kopalnia TurówFoto: PGE GiEK SA
sasin 663.jpg
"Obu stronom zależy na zakończeniu sporu". Sasin o polsko-czeskich negocjacjach ws. Turowa

Minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka zaznaczył, że czwarty dzień rozmów był najdłuższym z dotychczasowych. Delegacje opuściły ministerstwo środowiska przed 19:00.

- Dopóki wszystko nie jest ustalone, każdy ostatni element może być elementem absolutnie krytycznym i dzielącym strony. Jest wiele kwestii, które dyskutujemy równocześnie. To na przykład kwestie o charakterze związanym z transparentnością i wymianą danych. Staramy się, żeby w tych wszystkich elementach pójść do przodu - powiedział Michał Kurtyka.

Czytaj także: 

Hetman kraju libereckiego Martin Puta ocenił, że porozumienie jest coraz bliżej. - Myślę że omówiliśmy już połowę punktów proponowanej umowy. Są jeszcze sprawy techniczne, dotyczące powietrza, zapylenia i wpływu wydobycia, który strona czeska określa jako negatywny, a strona polska po prostu jako oddziaływanie - powiedział Martin Puta.

Delegacje Polski i Czech wrócą do rozmów jutro.

dn

Czytaj także

KE skarży się na Czechy i Polskę do TSUE ws. praw wyborczych obywateli innych państw Unii

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 16:24
Komisja Europejska podjęła w środę decyzję o skierowaniu do Trybunału Sprawiedliwości UE sprawy przeciwko Czechom i Polsce, ponieważ obywatele innych państw członkowskich UE nie mogą tam wstępować do krajowych partii politycznych.
rozwiń zwiń