X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Wychodząc z pandemii nie możemy powtórzyć błędów z 2008 r." Boris Johnson ostrzega

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 17:13
Brytyjski premier ostrzega: wychodząc z pandemii światowi przywódcy nie mogą popełnić błędów z czasów ostatniego kryzysu finansowego. Boris Johnson jest zdania, że załamanie z 2008 roku zwiększyło społeczne nierówności, a teraz trzeba tego uniknąć.
Boris Johnson
Boris JohnsonFoto: twitter.com/Boris Johnson

1200_szczepienie_shutterstock.jpg
Ponad połowa dorosłych Brytyjczyków w pełni zaszczepiona. Łącznie podano już 66 mln dawek

Otwierając szczyt G7 w Kornwalii, podczas którego przywódcy omawiać będą strategię powrotu do normalności po pandemii, szef Konserwatystów apelował, by "wyciągnąć lekcję" z ostatniego kryzysu.

Posłuchaj
00:30 11130706_1.mp3 Premier Johnson: wychodząc z pandemii nie możemy powtórzyć błędów z 2008 roku (IAR)

 

- Bardzo ważne jest, byśmy nie powtórzyli błędu z ostatniego kryzysu. Wtedy powrót do normalności nie był wspierany po równo w różnych grupach społecznych. Myślę, że jest ryzyko, iż po pandemii zostanie trwała blizna: że nierówności się pogłębią. Musimy się upewnić, że wychodząc z kryzysu, wyrównamy różnice społeczne, że po odbudowie będzie lepiej. Myślę, że mamy na to wielką szansę - podkreślił Boris Johnson.

Szczyt potrwa do niedzieli. Wśród głównych tematów znalazły się: współpraca ws. przeciwdziałaniu pandemii, dostarczenie biednym krajom szczepionek na koronawirusa oraz kryzys klimatyczny.

dn

Czytaj także

Ponad połowa dorosłych Brytyjczyków w pełni zaszczepiona. Łącznie podano już 66 mln dawek

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2021 00:10
Już ponad połowa dorosłych mieszkańców Wielkiej Brytanii dostała obie dawki szczepionki przeciw COVID-19 - ogłosił brytyjski rząd. Zaniepokojenie budzi jednak indyjski wariant koronawirusa, który stał się już w Wielkiej Brytanii dominującym.
rozwiń zwiń