X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Joe Biden zlecił zbadanie pochodzenia koronawirusa. "Możliwe są różne scenariusze"

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2021 05:40
Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden zlecił amerykańskim agencjom wywiadowczym ustalenie, gdzie ma swoje źródło i pochodzenie koronawirus, odpowiadający za chorobę COVID-19. Jego zdaniem, skupiono się na dwóch możliwych wersjach, a może być ich więcej. Służby mają na to 90 dni.
Joe Biden
Joe Biden Foto: PAP/EPA/Stefani Reynolds/POOL

Polecenie prezydenta Joe Bidena jest efektem ożywienia debaty w Stanach Zjednoczonych na temat pochodzenia koronawirusa oraz presji na władze wobec ogłoszenia przez Chiny, że wycofują się z udziału w badaniach na ten temat, prowadzonych przez Światową Organizację Zdrowia. Badania te nie przyniosły jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, skąd wziął się SARS-CoV-2.

forum covid chiny 1200.png
Coraz większe wątpliwości dot. pochodzenia COVID-19. USA chce ponownego śledztwa

Prezydent Joe Biden powiedział, że dotychczasowe śledztwa agencji wywiadu wskazują na dwa możliwe scenariusze: przeniesienie się wirusa na człowieka ze zwierząt lub wydostanie się z laboratorium.

Ostatnio dziennik Wall Street Journal opisał w raporcie prace nad koronawirusami w Instytucie Wirusów w Wuhanie w Chinach. Główny doradca prezydenta do spraw epidemii Anthony Fauci oświadczył, że możliwe są różne drogi jeśli chodzi o pochodzenie koronawirusa wywołującego COVID-19.

bartos

Czytaj także

"Będziemy arsenałem szczepionki dla reszty świata". USA przekaże miliony dawek innym krajom

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2021 21:47
Stany Zjednoczone udostępnią innym krajom co najmniej 20 milionów dawek szczepionek Pfizer, Moderna i Johnson&Johnson - zapowiedział prezydent USA Joe Biden. Wcześniej rząd USA obiecał przekazanie za granicę 60 milionów dawek szczepionki AstraZeneca.
rozwiń zwiń