X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Polska wraz z 15 państwami UE wspiera Indie. KE: wartość pomocy przekroczyła 100 mln euro

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2021 13:25
Szesnaście unijnych krajów, wśród nich Polska, pospieszyło z pomocą Indiom, które zmagają się z dramatyczną sytuacją epidemiczną. Na wniosek indyjskich władz uruchomiony został unijny mechanizm ochrony ludności cywilnej, poprzez który koordynowane jest wsparcie.
Sytuacja epidemiczna w Indiach jest dramatyczna. Nz dwóch pracowników służby zdrowia transportuje ciało zmarłego na COVID-19
Sytuacja epidemiczna w Indiach jest dramatyczna. N/z dwóch pracowników służby zdrowia transportuje ciało zmarłego na COVID-19Foto: PAP/EPA/PIYAL ADHIKARY

Komisja Europejska poinformowała, że pomoc, którą zaoferowały unijne kraje, przekroczyła wartość 100 milionów euro.

Pomoc Indie gov-1200.jpg
Polska pomoc humanitarna dotarła do Indii. Wiceszef MSZ: będziemy dalej pomagać

"Największa w historii odpowiedź UE"

- Tlen, respiratory, leki oraz środki ochrony ludności cywilnej. To największa w historii odpowiedź Unii Europejskiej w ramach mechanizmu ochrony ludności cywilnej - dodała rzeczniczka Komisji Dana Spinant.

Unijne Centrum Koordynacji Reagowania Kryzysowego jest w stałym kontakcie z władzami Indii i będzie przekazywać państwom członkowskim kolejne prośby dotyczące konkretnej pomocy. Polska, jak poinformowało ministerstwo spraw zagranicznych, dostarczyła do Indii ponad 1,5 tony sprzętu medycznego, między innymi 100 sztuk koncentratorów tlenu.

Czytaj również:

jmo

Czytaj także

Znaczne niedobory w dostawach szczepionki AstraZeneki. Jest reakcja Komisji Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2021 15:07
Komisja Europejska poinformowała w poniedziałek, że zwróci się do AstraZeneki o wyjaśnienia dotyczące niedoborów dostaw do UE produkowanej przez ten koncern szczepionki przeciw COVID-19. W marcu KE wysłała do firmy pismo w tej sprawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dramatyczna sytuacja w Indiach. Pomoc w walce z COVID-19 deklarują UE i Niemcy

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2021 16:54
Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen zapowiedziała w niedzielę gotowość do udzielenia szybkiej pomocy Indiom, które mierzą się z kryzysem zdrowotnym wywołanym przez nową falę zakażeń koronawirusem. Wysłanie własnej misji pomocowej zapowiedział też rząd Niemiec.
rozwiń zwiń