X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Międzynarodowe Święto Pracy. Franciszek przypomina o Św. Józefie Rzemieślniku

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2021 14:30
- Żaden młody człowiek, żadna osoba, żadna rodzina nie powinna być bez pracy - to słowa papieża Franciszka opublikowane na jego profilu na Twitterze w przypadające na sobotę Święto Pracy. Tego dnia Kościół obchodzi uroczystość Świętego Józefa Rzemieślnika - patrona ludzi pracy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: PAP/EPA/VATICAN MEDIA HANDOUT

Na profilu Pontifex na Twitterze, redagowanym w dziewięciu językach, Watykan zamieścił następujące słowa Franciszka: "Praca Świętego Józefa przypomina nam, że sam Bóg, który stał się człowiekiem, nie wzgardził pracą".

"Prośmy Świętego Józefa Rzemieślnika, abyśmy z pełnym przekonaniem mogli powiedzieć: żaden młody człowiek, żadna osoba, żadna rodzina nie powinna być bez pracy" - napisano. 

nt

Czytaj także

Papież złożył kondolencje Elżbiecie II. Podkreślił "wybitne zasługi w służbie publicznej" księcia Filipa

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2021 14:43
Za pośrednictwem watykańskiego Sekretarza Stanu kardynała Pietro Parolina papież wystosował telegram do brytyjskiej monarchini, w którym złożył jej kondolencje po śmierci małżonka - księcia Filipa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Franciszek apeluje o pokój na Ukrainie. W tej intencji odmówił modlitwę "Zdrowaś Maryjo"

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2021 13:42
Papież wyraził głębokie zaniepokojenie narastającym napięciem we wschodniej Ukrainie, apelując o pojednanie i pokój. Franciszek spotkał się z wiernymi na placu św. Piotra na południowej modlitwie „Królowa niebios”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Papież: bycie kapłanem to służba, nie droga do kariery

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2021 11:18
Papież Franciszek powiedział, że bycie kapłanem to służba, a nie droga ku karierze w Kościele. Papież w Światowy Dzień Modlitw o Powołania podczas uroczystej mszy w bazylice watykańskiej wyświęcił 9 nowych kapłanów diecezji rzymskiej.
rozwiń zwiń