X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Belgia zamyka granice. Zobacz, jakie kraje obejmuje zakaz wjazdu

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2021 15:26
Belgia zakazuje czasowo wjazdu dla wszystkich przyjeżdżających z Indii, Brazylii i Republiki Południowej Afryki. Tak zdecydowali przedstawiciele władz federalnych i regionalnych. Decyzja jest związana z bardzo trudną sytuacją pandemiczną w tych krajach.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay
koronawirus maseczka aplikacja shutterstock 1200.jpg
Pierwsze duże linie lotnicze już testują cyfrowy paszport zdrowia

Zakaz obejmuje podróże samolotem, pociągiem, statkiem i autobusem, także ruch tranzytowy. Są wprawdzie wyjątki, ale nieliczne. Zgodnie z zapowiedzią belgijskiej minister spraw wewnętrznych sprzed kilku dni długa lista wyjątków została znacznie ograniczona.

Posłuchaj
00:42 11044878_1.mp3 Belgia - zakaz wjazdu dla podróżujących z Indii, Brazylii i RPA. Relacja Beaty Płomeckiej (IAR)

Na przykład do kraju nie będą mogli już wjeżdżać studenci czy pracownicy sezonowi. Zgodę na wjazd do Belgii z Indii, Brazylii i Republiki Południowej Afryki będą mieli tylko dyplomaci, pod warunkiem, że są akredytowani w Belgii, a także pracownicy transportu, w tym załogi samolotów i statków, oraz osoby pracujące dla międzynarodowych organizacji. Pracodawcy będą jednak musieli udowodnić, że ich obecność jest niezbędna.

dn

Czytaj także

Belgia wstrzymuje szczepienia preparatami Johnson & Johnson. Czeka na opinię EMA

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2021 23:20
Belgia wstrzymuje na razie szczepienia preparatami przeciw COVID-19 firmy Johnson & Johnson. Czeka na ocenę Europejskiej Agencji Leków, która ma być opublikowana w przyszłym tygodniu. Powodem są nietypowe przypadki zakrzepów krwi, które wystąpiły w USA u osób zaszczepionych dawkami wyprodukowanymi przez Johnson & Johnson.
rozwiń zwiń