X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Czechy wprowadzają zakaz podróży do Indii. Zacznie obowiązywać już od północy

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 21:54
W związku z nową mutacją koronawirusa czeski rząd wprowadził zakaz podróży do Indii. Zacznie on obowiązywać o północy. Osoby powracające z tego kraju do Czech będą objęte dodatkowymi restrykcjami.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Eduard Goricev

Indie zostały uznane za kraj najwyższego ryzyka epidemicznego. Na listę państw objętych zakazem podróży już wcześniej trafiła część krajów afrykańskich i południowoamerykańskich.

Indie1200?PAP
W Indiach trwa dramatyczna walka z pandemią. WHO wysyła pomoc

Tylko obywatele i rezydenci Republiki Czeskiej mogą powrócić z tych państw do kraju. Przed wylotem należy wykonać test PCR, który trzeba powtórzyć w ciągu 24 godzin po powrocie. Kolejny test należy wykonać między 10. a 14. dniem obowiązkowej kwarantanny.

W sobotę poinformowano o podejrzeniu wystąpienia indyjskiego wariantu koronawirusa w Hradcu Kralove. Minister zdrowia Petr Arenberger przekazał, że wyniki zleconych analiz będą znane w tym tygodniu.

Czytaj także:

Czeski rząd potwierdził, że 3 maja otwarte zostaną salony fryzjerskie i kosmetyczne. Zarówno ich pracownicy, jak i klienci będą musieli mieć aktualny negatywny wynik testu. Na podstawie danych dotyczących zakażeń, w czwartek rządzący podejmą decyzję w sprawie ewentualnego otwarcia wszystkich sklepów i galerii handlowych.

kmp

Czytaj także

"Korzyści znacznie przewyższają ryzyko". Wielka Brytania opublikowała nowe dane dot. szczepień AstraZeneką

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 11:17
Brytyjska Agencja Zdrowia i Leków poinformowała, że otrzymała informacje o 30 przypadkach wystąpienia zakrzepicy krwi po podaniu szczepionek firmy AstraZeneca. Podobne objawy nie występowały po zaszczepieniu preparatami koncernu Pfizer.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koronawirus na świecie. Ponad 3 mln ofiar śmiertelnych, najgorsza sytuacja w Indiach

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2021 23:15
Co najmniej 22 pacjentów jednego ze szpitali w Indiach zmarło, gdy na oddziale zajmującym się chorymi na COVID-19 doszło do wycieku tlenu. To właśnie w Indiach jest obecnie najgorsza na świecie sytuacja epidemiczna. W Europie z kolei wznawiane są szczepienia preparatem firmy Johnson & Johnson.
rozwiń zwiń