X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier Armenii Nikol Paszynian podał się do dymisji

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2021 10:16
W opublikowanym oświadczeniu Nikol Paszynian poinformował, że powodem decyzji jest chęć umożliwienia swobodnych wyborów parlamentarnych, planowanych na 20 czerwca i ułatwienie wyjścia kraju z kryzysu. Do tego czasu ustępujący premier będzie pełnił swe obowiązki.
Nikol Paszynian
Nikol PaszynianFoto: Asatur Yesayants / Shutterstock.com

Od listopada zeszłego roku w Armenii trwają protesty opozycji, która domaga się rezygnacji premiera Paszyniana. Z powodu przegranej wojny z Azerbejdżanem o separatystyczny Górski Karabach i zgody na niekorzystny dla kraju rozejm, premier nazywany jest zdrajcą.

Posłuchaj
00:39 11040487_1.mp3 Armenia: premier podał się do dymisji. Relacja Macieja Jastrzębskiego (IAR)

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ
1200_Charles_Michel_PAP.png
Kryzys w Gruzji, napięta sytuacja na Ukrainie. Szef RE zaangażowany w mediacje

Czytaj także:

Krytycy obarczają go winą zarówno za przebieg działań zbrojnych, jak i za przyjęcie krzywdzących - ich zdaniem - warunków zawieszenia broni, przewidujących między innymi utratę części terytoriów, kontrolowanych wcześniej przez Ormian.

ms

Zobacz więcej na temat: ŚWIAT Kaukaz Armenia Europa

Czytaj także

Prezydent USA nazwał rzeź Ormian ludobójstwem

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2021 18:27
W wydanym, w sobotę, oświadczeniu z okazji dnia upamiętnienia rzezi Ormian, Joe Biden przyznał, że "masakry Ormian z 1915 roku, do których doszło w Imperium Osmańskim, były ludobójstwem". Komunikat mówi o 1,5 mln Ormian "deportowanych, zamordowanych lub zmuszonych do marszu śmierci podczas kampanii eksterminacji". Deklaracja amerykańskiego przywódcy jest historyczna, ponieważ do tej pory Waszyngton unikał jednoznacznego ocenienia tamtych wydarzeń, by nie zaostrzać stosunków z Turcją.
rozwiń zwiń