X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Englishman In San Marino". Sting został ambasadorem Republiki San Marino

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2021 19:49
Piosenkarz Sting i jego żona Trudie Styler zostali ambasadorami San Marino, jednego z najmniejszych i najstarszych państw świata. Przysięgę złożyli w sobotę w siedzibie władz Republiki w obecności dwóch kapitanów-regentów, pełniących funkcję głowy państwa, Gian Carlo Venturiniego i Marco Nicoliniego.
Sting
StingFoto: WLHN / BACKGRID / FORUM

Gośćmi ceremonii zaprzysiężenia Gordona Matthew Sumnera, czyli Stinga, i jego żony byli piosenkarz Zucchero i flecista Andrea Griminelli.

Miejscowy dziennik "Libertas" poinformował, że sekretarz stanu do spraw zagranicznych Luca Beccari zwrócił uwagę na wartość współpracy z brytyjską parą. Podkreślano doświadczenie obojga w dziedzinie ochrony praw człowieka oraz ekologii i ich zaangażowanie w działania założonej przez nich fundacji Rainforest Fund, której celem jest zwrócenie uwagi na lasy deszczowe, a także obrona praw ludności tubylczej.

Sting i jego żona Trudie Styler, część roku spędzają w swej posiadłości w Figline Valdarno w Toskanii. 

źródło: youtube.com

bf