X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Małgorzata Gosiewska w Kijowie: nie ma zgody na agresję Rosji na Ukrainę

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2021 16:01
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska oddała w Kijowie cześć ofiarom rosyjskiej agresji na Ukrainę. Wydarzenie zorganizowano pod Ścianą Pamięci Żołnierzy Poległych za Ukrainę przed Monastyrem św. Michała Archanioła o Złotych Kopułach.
Małgorzata Gosiewska
Małgorzata Gosiewska Foto: Forum/Mateusz Włodarczyk

Jak mówiła Małgorzata Gosiewska, działania Rosji nie mogą być akceptowane.

Gosiewska 1200 forum.jpg
"W sprawie Rosji trzeba zabrać mocny głos". Małgorzata Gosiewska rozpoczyna wizytę na Ukrainie

- Nie ma zgody na łamanie prawa międzynarodowego, na agresję i politykę, jaką od wielu lat prowadzi Federacja Rosyjska. Nasz przekaz będzie kierowany do Władimira Putina jako zdecydowany sprzeciw i deklaracja, że Ukrainy nie pozostawimy samej - podkreśliła wicemarszałek Sejmu.


Posłuchaj
00:33 Gosiewska.mp3 Małgorzata Gosiewska o swojej wizycie na Ukrainie (IAR)

Małgorzata Gosiewska uda się też do Donbasu. Wizyta związana jest z eskalacją sytuacji militarnej na granicy rosyjsko-ukraińskiej. Wicemarszałek Sejmu pojedzie na wschód Ukrainy wraz z wiceprzewodniczącym litewskiego parlamentu Pauliusem Saudargasem i wiceprzewodniczącym Rady Najwyższej Ukrainy Rusłanem Stefanczukiem.

Ponad 150 tysięcy rosyjskich żołnierzy stacjonuje obecnie przy granicy z Ukrainą i na nielegalnie zaanektowanym Krymie - poinformował w poniedziałek szef unijnej dyplomacji Josep Borrell.

Czytaj także:

mr

Czytaj także

"Stajemy się ambasadorem krajów na wschód od naszych granic". Gosiewska o Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2020 13:32
- Byłam zaskoczona tą wielką mobilizacją. Wydawało się, że rozdrobnienie białoruskiej opozycji sprawi, że zmian trudno będzie się spodziewać na przestrzeni wielu lat -powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia Małgorzata Gosiewska.
rozwiń zwiń