X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Nie żyje prezydent Czadu. Zginął w starciach z rebeliantami

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2021 15:41
Idriss Déby zginął w wyniku odniesionych ran. Stało się to, gdy prezydent Czadu odwiedzał żołnierzy na północy kraju, w pobliżu granicy z Libią, gdzie trwają walki z rebeliantami. Poinformował o tym rzecznik armii generał Azem Bermandoa Agouna.
Idriss Dby
Idriss DébyFoto: PAP/EPA/ABIR SULTAN

Idriss Déby Itno był jednym z najdłużej sprawujących władzę afrykańskich przywódców. Objął rządy podczas przewrotu w 1990 roku. Miał 68 lat.

Dzień przed jego śmiercią ogłoszono, że po raz kolejny wygrał wybory. Miała to być jego szósta kadencja, przy czym przywódcy opozycji zbojkotowali głosowanie, które odbyło się 11 kwietnia.

Czytaj także:
1200_Godson_Forum.png
W Polsce był posłem. Teraz John Godson kandyduje na prezydenta Nigerii

Tymczasowym przywódcą został ogłoszony syn zmarłego prezydenta generał Mahamat Kaka. Poinformował o tym rzecznik armii generał Azem Bermandoa Agouna.

jbt

Czytaj także

Tanzania: nie żyje prezydent kraju John Magufuli

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2021 23:25
Wiceprezydent Tanzanii Samia Sulhu Hassan ogłosiła w środę w państwowej telewizji, że prezydent John Magufuli nie żyje. Przywódca kraju znany był z bagatelizowania pandemii koronawirusa. Od kilku tygodni nie pokazywał się publicznie. Zdaniem mediów i opozycji był chory na COVID-19.
rozwiń zwiń