X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jest opinia Europejskiej Agencja Leków ws. Johnson&Johnson. "Korzyści z zaszczepienia przewyższają ryzyko"

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2021 16:54
Europejska Agencja Leków poinformowała, że korzyści płynące z zaszczepienia przeciwko COVID-19 preparatem Johnson&Johnson przewyższają ryzyko skutków ubocznych.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Golden Shrimp

johnson johnson szczepionka free shutter 1200 .jpg
Jaka będzie decyzja polskiego rządu ws. szczepionki Johnson&Johnson? Wiceminister zdrowia wyjaśnia

Eksperci przeanalizowali wstępnie przypadki nietypowych zakrzepów krwi, które wystąpiły w Stanach Zjednoczonych po podaniu szczepionek tej firmy. W przyszłym tygodniu unijna agencja ma wydać opinię w tej sprawie, a do państw członkowskich będzie należała decyzja, czy preparaty będą podawane.

W Stanach Zjednoczonych stwierdzono sześć przypadków zakrzepów krwi, które pojawiły się w okresie do dwóch tygodni po zaszczepieniu preparatem Johnson & Johnson. Dotyczą one kobiet w wieku od 18 do 48 lat. Służby medyczne USA zarekomendowały wstrzymanie szczepień do czasu wyjaśnienia tych przypadków. W konsekwencji amerykańska firma odłożyła w czasie dostawy szczepionek do Europy.

Czytaj także:

bf

Czytaj także

Znaczne niedobory w dostawach szczepionki AstraZeneki. Jest reakcja Komisji Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2021 15:07
Komisja Europejska poinformowała w poniedziałek, że zwróci się do AstraZeneki o wyjaśnienia dotyczące niedoborów dostaw do UE produkowanej przez ten koncern szczepionki przeciw COVID-19. W marcu KE wysłała do firmy pismo w tej sprawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Johnson & Johnson przesuwa w czasie dostawy szczepionki do Europy

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2021 19:24
Firma Johnson & Johnson odkłada w czasie dostawy szczepionki na koronawirusa do Europy. Decyzję w tej sprawie koncern ogłosił po tym, jak amerykańskie służby medyczne zarekomendowały wstrzymanie szczepień preparatem Johnson & Johnson do czasu wyjaśnienia kilku przypadków zakrzepów krwi po jego podaniu.
rozwiń zwiń