X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Mamy jeden z najwyższych bilansów dobowych". Rośnie liczba zgonów na COVID-19 w Meksyku

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 01:40
Rząd Meksyku poinformował w sobotę o 2192 kolejnych potwierdzonych zgonach osób, które były zakażone koronawirusem. Jest to jeden z najwyższych dobowych bilansów ofiar śmiertelnych pandemii w tym kraju. Ogółem zmarło dotąd w Meksyku 209 212 chorych na COVID-19.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Andrea Quintero Olivas

Nie jest jasne, czy sobotnia liczba zmarłych, która znacznie przekracza ostatnie dobowe bilanse, jest spowodowana zmianami w sposobie zbierania danych przez rząd, jak to miało miejsce w październiku 2020 roku. Wówczas rząd poinformował o 2789 ofiarach śmiertelnych w ciągu jednego dnia.

Ministerstwo zdrowia Meksyku powiadomiło w sobotę o 6356 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2, co daje łącznie od początku pandemii 2 278 420 przypadków infekcji. 

ks

Czytaj także

Władze Brazylii nie są w stanie zapanować nad epidemią. Szpitale są przepełnione

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2021 02:55
Po rekordowym czwartku w Brazylii liczba dobowego przyrostu zgonów na COVID-19 spadła poniżej 4 tys. Resort zdrowia tego kraju poinformowało o 3693 kolejnych przypadkach śmiertelnych. Władze kraju nie są w stanie zapanować nad żywiołowo pogłębiającą się epidemią, a w większości brazylijskich miast szpitale są przepełnione.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczepionka Johnson & Johnson a zakrzepy krwi. FDA: nie ma żadnego związku

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2021 05:20
Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) oświadczyła, że obecnie nie ma żadnego związku między stwierdzonymi zakrzepami krwi a podaniem szczepionki przeciw COVID-19 firmy Johnson & Johnson. Jak dotąd zgłoszono cztery takie przypadki w USA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rekord liczby zaszczepionych na Wyspach Brytyjskich. Ponad 60 proc. dorosłej populacji

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 00:30
Liczba mieszkańców Wielkiej Brytanii, którzy dostali przynajmniej jedną dawkę szczepionki przeciw COVID-19, przekroczyła 32 mln - poinformował brytyjski rząd. To oznacza, że osiągnięto cel, jakim było zaoferowanie jej wszystkim grupom priorytetowym do 15 kwietnia.
rozwiń zwiń