X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ponowne otwarcie Muzeów Watykańskich. Znamy termin

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2021 21:15
Dyrekcja Muzeów Watykańskich zapowiedziała, że zostaną one udostępnione zwiedzającym od poniedziałku 3 maja. Obowiązywać będą restrykcje sanitarne.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Krakauer1962/Pixabay

EPA Papież Franciszek 1200.jpg
Papież Franciszek: nadszedł czas na przejrzystość w Kościele

Bilety na konkretną godzinę będzie można rezerwować i kupować wyłącznie na stronie internetowej Muzeów. Dyrekcja prosi o punktualność ostrzegając, że spóźnieni nie mieli prawa wstępu. Zwiedzający będą wpuszczani w niewielkich grupach co pół godziny.

Posłuchaj
00:45 11007596_1.mp3 Otwarcie Muzeów Watykańskich 3 maja. Relacja Piotra Kowalczuka (IAR)

 

Obowiązywać będą maseczki, które trzeba nosić przez cały czas zwiedzania oraz zachowanie odległości bezpieczeństwa 1 metra. Zwiedzającym będzie mierzona temperatura.

Muzea Watykańskie w maju otworzą się po raz trzeci od początku pandemii. Po raz pierwszy zamknięto je na niemal trzy miesiące w marcu ubiegłego roku, po raz drugi na blisko 90 dni w listopadzie, a po raz trzeci w połowie marca. Od 3 maja będzie można również zwiedzać Ogrody Watykańskie.

dn

Czytaj także

Papież Franciszek w Światowy Dzień Zdrowia: wszyscy jesteśmy wezwani do przeciwstawienia się pandemii

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 14:42
"Wszyscy jesteśmy wezwani do przeciwstawienia się pandemii" - te słowa papieża Franciszka zamieszczono na jego profilu na Twitterze w związku z obchodzonym w środę Światowym Dniem Zdrowia. Jako "podstawowe narzędzie w tej walce" wskazał szczepionki.
rozwiń zwiń