X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rzecznik Kremla ostrzega: jeśli NATO wzmocni siły wokół Ukrainy, Rosja podejmie dodatkowe działania

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 13:32
- Taki scenariusz doprowadziłby do dalszego wzrostu napięć w pobliżu granic rosyjskich. Będzie to oczywiście wymagało dodatkowych działań od strony rosyjskiej w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa - powiedział w piątek rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/photo.ua

- Rosja podejmie dodatkowe działania w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa, jeśli NATO wzmocni swe siły wokół Ukrainy - ostrzegł  Dmitrij Pieskow.

Czytaj także:
Ukraina donbas shutt-1200.jpg
"Największa eskalacja w ciągu ostatnich lat". Ukraiński prezydent i MSZ o sytuacji w Donbasie

- Taki scenariusz doprowadziłby do dalszego wzrostu napięć w pobliżu granic rosyjskich. Będzie to oczywiście wymagało dodatkowych działań od strony rosyjskiej w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa - powiedział Peskov.

Zapewnił, że "Rosja nikomu nie zagraża i nigdy nie zagrażała" i na tym Moskwa opiera swoje stanowisko w tej sprawie.

Czytaj także:

Niepokój na Ukrainie 

Czytaj także:
putin 1200.jpg
"Nieważny z mocy prawa". MSZ Ukrainy komentuje dekret Putina ws. Krymu

Ukraina wyraziła obawy przed prowokacjami w rejonie swej granicy w związku z prowadzonymi przez Rosję ćwiczeniami wojskowymi. Zaniepokojenie z powodu mobilizacji rosyjskiego wojska przy granicy z Ukrainą wyraziło też NATO.

Ćwiczenia zbiegły się z eskalacją konfliktu w Donbasie, gdzie 26 marca w ostrzale zginęło czterech ukraińskich żołnierzy. To największe jednorazowe straty ukraińskie od początku rozejmu, który wszedł w życie pod koniec lipca 2020 roku.

jbt

Czytaj także

Ukraina alarmuje: Rosja gromadzi wojsko na granicy

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2021 19:19
Rosja zwiększa liczebność swoich sił wojskowych przy granicy z Ukrainą. Takie informacje przekazał szef Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy Rusłan Chomczak. Sztab prognozuje niemalże podwojenie tych sił.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekspert: możliwa jest eskalacja konfliktu z Rosją na południu Ukrainy

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2021 11:56
Konflikt w Donbasie będzie się tlił, a na południu Ukrainy nie jest wykluczona eskalacja w związku z m.in. deficytem wody na zaanektowanym przez Rosję Krymie - powiedział Ołeksij Melnyk, ekspert z kijowskiego Centrum Razumkowa.
rozwiń zwiń