X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rezolucja PE dotycząca zatrzymania Nawalnego. W projekcie podtrzymano sprzeciw wobec Nord Streamu 2

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 14:37
Apel o zatrzymanie budowy Nord Stream 2 pozostał w projekcie rezolucji Parlamentu Europejskiego, która dziś po południu jest głosowana na sesji plenarnej w Brukseli - informuje korespondentka Polskiego Radia Beata Płomecka.
Parlament Europejski
Parlament EuropejskiFoto: Alexandros Michailidis/shutterstock
parlament europejski free shutt 1200 .jpg
PE wzywa do zatrzymania budowy Nord Streamu 2. Unia reaguje na aresztowanie Nawalnego

Dokument wzywa też do zaostrzenia sankcji wobec Rosji w związku z aresztowaniem opozycjonisty Aleksieja Nawalnego, w tym do objęcia sankcjami rosyjskich oligarchów, którzy finansują reżim w Moskwie. Ogłoszenie wyników zaplanowano na 16.30.

Wcześniej jednak poddany pod głosowanie został tylko jeden akapit, w którym znalazł się apel o zatrzymanie budowy Nord Stream 2. Za pozostawieniem tego wezwania było 449 europosłów, wśród nich wszyscy Polacy, którzy wzięli udział w głosowaniu. Przeciwko było 136 deputowanych, a 95 wstrzymało się od głosu.

jmo

Czytaj także

Aresztowanie Nawalnego. Będzie pilna debata Parlamentu Europejskiego na temat Rosji

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 15:33
Jutro odbędzie się pilna debata na temat Rosji na sesji Parlamentu Europejskiego w Brukseli w związku z wczorajszym zatrzymaniem w Moskwie opozycjonisty Aleksieja Nawalnego. Nieoficjalne informacje brukselskiej korespondentki Polskiego Radia Beaty Płomeckiej potwierdziła europejska frakcja chadeków.
rozwiń zwiń