X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Białoruś: służby weszły do redakcji niezależnej agencji informacyjnej BiełaPAN

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 20:13
Funkcjonariusze białoruskich służb przeszukali mińską siedzibę redakcji niezależnej agencji prasowej "BiełaPAN". Sprawa prawdopodobnie związana jest z wczorajszym zatrzymaniem dziennikarza Andreja Alaksandrawa. Przeciwko byłemu zastępcy dyrektora tej agencji prasowej wszczęto sprawę karną.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock

Znani białoruscy dziennikarze zaapelowali o zaprzestanie prześladowania niezależnych mediów. Redaktor naczelna portalu "TUT.by" Maryna Zołatawa zwróciła uwagę na to, że od początku lata ubiegłego roku - czyli od czasu rozpoczęcia kampanii przed wyborami prezydenckimi - dziennikarze tylko jej redakcji byli zatrzymywani 38 razy.

1200_Białoruś_PAP.png
Niezależny przekaz na Białorusi na cenzurowanym. Kolejna gazeta wstrzymuje druk

- Dwóch z nich pobito, sześciu skazano na karę aresztu. Przeciwko najlepszej dziennikarce w kraju - Kaciarynie Barysiewicz - wszczęto postępowanie karne. Od półtora miesiąca przebywa ona za kratami, a 3 grudnia nasz portal TUT.by został pozbawiony statusu środka masowego przekazu - powiedziała Maryna Zołatawa.

Czytaj także:

Białoruskie Stowarzyszenie Dziennikarzy podkreśla, że obecnie w aresztach na Białorusi przebywa dziewięcioro dziennikarzy. W ubiegłym roku dziennikarze byli zatrzymywani 540 razy.

paw/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nie chcemy, aby cisza dyktatur powróciła". Apel białoruskiej noblistki o wolne media w jej kraju

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 00:43
- Białoruska noblistka Swiatłana Aleksijewicz, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Białorusi Andrei Bastunets oraz sekretarz generalny organizacji "Reporterzy bez Granic" Christophe Deloire wezwali w czwartek ONZ do wysłania misji obserwacyjnej na Białoruś w obronie mediów.
rozwiń zwiń