X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Trudna sytuacja ekonomiczna Libanu. PAH pomaga mieszkańcom w zdobyciu nowych umiejętności

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 05:36
Na przedmieściach Bejrutu powstał specjalny ośrodek szkoleniowy. Otworzyła go Polska Akcja Humanitarna.
Szkolenia PAH w Libanie
Szkolenia PAH w LibanieFoto: Polska Akcja Humanitarna

W trakcie trwającego w Libanie kryzysu finansowego polska organizacja chce pomóc mieszkańcom w zdobyciu nowych umiejętności i nowej pracy. Pieniądze na ten cel wyłożyło polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
PAH ukraina paczki dla seniorów pandemia 1200.jpg
PAH wspiera dotkniętych przez pandemię na Ukrainie, Bliskim Wschodzie i w Afryce

Potężny kryzys w Libanie

Libańczycy oraz mieszkający w Bejrucie syryjscy uchodźcy uczą się w ośrodku prowadzenia własnego biznesu, a także druku 3D i robotyki. - Wiem już, jak otworzyć biznes, stworzyć plan i mogę już próbować zrobić coś na własną rękę - mówi 24-letnia Farah, która studiuje ekonomię.

Tworzony przez Polską Akcję Humanitarną ośrodek powstał w czasie, gdy Liban zmaga się z potężnym kryzysem gospodarczym. Wartość waluty systematycznie spada, a kolejne osoby tracą pracę. Trudną sytuację w Libanie dodatkowo pogorszył jeszcze sierpniowy wybuch w porcie w Bejrucie. Eksplozja trzech tysięcy ton niezabezpieczonych azotanów zrujnowała sporą część miasta, a wielu mieszkańców pozbawiła dorobku całego życia.

Posłuchaj
00:49 10804866_1.mp3 Liban: PAH pomaga w trudnym czasie kryzysu ekonomicznego. Relacja Wojciecha Cegielskiego (IAR)

Czytaj także:

Zajęcia w ośrodku szkoleniowym PAH Zajęcia w ośrodku szkoleniowym PAH


"Chcemy dać im szansę"

Ośrodek, który jest tworzony dzięki pomocy z Polski, ma teraz zwiększyć szanse Libańczyków i Syryjczyków na bardzo trudnym rynku pracy. - My chcemy dać tym młodym ludziom szansę na wyróżnienie się na rynku pracy, dlatego nasze zajęcia są bardzo innowacyjne - mówi Helena Krajewska z Polskiej Akcji Humanitarnej.

Na miejscu są prowadzone zajęcia psychologiczne dla osób zmagających się z traumami. Polska Akcja Humanitarna szacuje, że w sumie we wszystkich szkoleniach weźmie udział około 600 osób.

ms

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kolejny rok akcji "Pajacyk". PAH zbiera dziś pieniądze na niedożywione dzieci

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 04:58
Polska Akcja Humanitarna rozpoczyna dzisiaj doroczną zbiórkę pieniędzy na rzecz niedożywionych dzieci. Chodzi o prowadzoną od 22 lat akcję "Pajacyk". Właściciele restauracji w całej Polsce, którzy biorą udział w zbiórce, przekażą 10 procent swojego dzisiejszego dochodu na rzecz potrzebujących.
rozwiń zwiń