X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wideokonferencja G20. W szczycie udział weźmie prezydent Donald Trump

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2020 07:41
Prezydent USA Donald Trump weźmie w sobotę udział w szczycie G20, który odbędzie się w formie wideokonferencji - pisze agencja Reuters. Gospodarzem szczytu jest Arabia Saudyjska.
Prezydent USA Donald Trump
Prezydent USA Donald TrumpFoto: PAP/EPA/JIM LO SCALZO / POOL
żołnierze USA na bliskim wschód free shutt 1200 .jpg
Donald Trump chce dalszej redukcji liczby żołnierzy USA na Bliskim Wschodzie

- Prezydent Donald Trump weźmie udział w internetowym szczycie G20 w sobotę - powiedział agencji Reuters w piątek wysoki rangą urzędnik państwowy USA, chcący zachować anonimowość.

Arabia Saudyjska jest pierwszym krajem arabskim, który będzie gospodarzem dorocznego szczytu, skupiającego szefów państw i rządów 20 najbogatszych krajów świata. Wśród głównych tematów rozmów tegorocznego spotkania ma być walka z pandemią koronawirusa.

Czytaj również:

jmo

Czytaj także

"Musimy pociągnąć Chiny do odpowiedzialności za COVID-19". Przemówienie Trumpa w ONZ

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2020 16:48
Podczas wystąpienia na 75. sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych prezydent Donald Trump obarczył władze w Pekinie winą za skalę i tragiczne skutki pandemii koronawirusa. Amerykański prezydent wezwał ONZ do wyciągnięcia konsekwencji wobec Chin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Czeka nas ciemna zima". Joe Biden apeluje o noszenie maseczek

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2020 19:31
Nosząc maseczki, możemy ocalić dziesiątki tysięcy ludzi - oświadczył Joe Biden, uznany przez większość mediów amerykańskich za zwycięzcę wyborów prezydenckich w USA. Ostrzegał, że Stany Zjednoczone czeka "ciemna zima", a szczepionka nie będzie dostępna powszechnie przez miesiące.
rozwiń zwiń