X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Szczyt Trójmorza w Tallinie. Andrzej Duda spotkał się z prezydentami Estonii i Bułgarii

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 12:55
- Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Tallinie z prezydent Estonii Kersti Kaljulaid oraz prezydentem Bułgarii Rumenem Radewem - poinformował szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. Prezydent przebywa w stolicy Estonii w związku z odbywającym się tam Szczytem Trójmorza.
Prezydent Andrzej Duda z prezydent Estonii Kersti Kaljulaid oraz prezydentem Bułgarii Rumenem Radewem
Prezydent Andrzej Duda z prezydent Estonii Kersti Kaljulaid oraz prezydentem Bułgarii Rumenem Radewem Foto: PAP/Igor Smirnow

wiad szczerski.jpg
"Prezydent Andrzej Duda jest symbolem całej inicjatywy". Szczerski o szczycie Trójmorza

Szczyt rozpoczął się przed południem, obecnie w jego ramach trwa wirtualna sesja robocza Inicjatywy Trójmorza. Przewidziano wystąpienie polskiego prezydenta. Wcześniej Duda rozmawiał z prezydentami Estonii i Bułgarii.

Z powodu sytuacji pandemicznej spotkanie przedstawicieli państw Trójmorza (Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Chorwacji, Czech, Słowacji, Węgier, Austrii, Bułgarii, Rumunii i Słowenii) ma częściowo charakter zdalny. Do stolicy Estonii, poza polskim prezydentem, przyjechał jeszcze jedynie prezydent Bułgarii Rumen Radew. Prezydenci i przedstawiciele pozostałych krajów Inicjatywy Trójmorza, wezmą udział w spotkaniu poprzez połączenia internetowe.

Tematem pandemia

Prezydencka kancelaria informowała wcześniej, że rozmowy będą dotyczyły m.in. pandemii koronawirusa i jej skutków społeczno-gospodarczych, a także decyzji dotyczących przyszłych ram finansowych UE.

Około godziny 15 polskiego czasu prezydent weźmie udział w wirtualnej konferencji prasowej oraz powitaniu Bułgarii jako następnego gospodarza Szczytu Trójmorza. Sofia obejmie przewodnictwo w pracach Trójmorza i w 2021 r. będzie gościć kolejny szczyt Inicjatywy. Jak poinformowała prezydencka kancelaria, przewidziano oświadczenie Andrzeja Dudy.

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Debata z ekspertami z Rady Atlantyckiej. Prezydent: inwestycje publiczne sposobem na wyjście z kryzysu

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2020 10:09
Prezydent Andrzej Duda wziął udział w wideokonferencji "Przeciwdziałanie skutkom pandemii koronawirusa we wspólnocie transatlantyckiej" organizowanej w Waszyngtonie przez Radę Atlantycką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent: Trójmorze to nie tylko inicjatywa polityczna, ale też biznesowa

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 13:19
Prezydent Andrzej Duda podczas otwarcia Konferencji Giełd Trójmorza w Krakowie podkreślił rolę biznesu we współpracy państw członkowskich. Jak zaznaczył, politycy mogą wspierać rozwój gospodarczy, ale główną rolę odgrywają w nim przedsiębiorcy.
rozwiń zwiń