X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Praca Programu została doceniona". Prezydent o pokojowej Nagrodzie Nobla

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2020 13:03
"Gratuluję Światowemu Programowi Żywnościowemu uzyskania Pokojowej Nagrody Nobla" – napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Jak zaznaczył, w pięcioosobowym Prezydium Rady Zarządzającej tej agencji ONZ zasiada ambasador RP Artur Pollok.
Laureatem Pokojowej Nagrody Nobla został Światowy Program Żywnościowy ONZ
Laureatem Pokojowej Nagrody Nobla został Światowy Program Żywnościowy ONZFoto: PAP/EPA/YAHYA ARHAB

W swoim wpisie prezydent podkreślił, że cieszy się z faktu, iż praca Światowego Programu Żywnościowego została doceniona. 

Pokojowa Nagroda Nobla

nagorda Nobla 1200.jpg
"Za wysiłki na rzecz zwalczania głodu". Pokojowa Nagroda Nobla przyznana

Komitet Noblowski ogłosił w piątek laureata Pokojowej Nagrody Nobla. W swoim uzasadnieniu podkreślił, że Światowy Program Żywnościowy (WFP) został wyróżniony za działania dążące do zwalczenia głodu, który w wielu krajach wykorzystywany jest jako broń. 

Jak podkreślił sam Komitet Noblowski, wyróżnienie dla Programu ma być sposobem zwrócenia uwagi świata na problem, jakim jest głód wśród milionów ludzi, którzy nieustannie cierpią. 

Przewodnicząca Norweskiego Komitetu Noblowskiego Berit Reiss-Andersen zaznaczyła, że Światowy Program Żywnościowy został doceniony "za swoją pracę na rzecz zwalczania głodu i wkład w możliwość zaistnienia pokoju na obszarach objętych konfliktem".

Twitter/AS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent na forum ONZ: zachowanie bioróżnorodności jest warunkiem istnienia życia na Ziemi

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2020 18:03
Andrzej Duda wziął udział w jednodniowej sesji ONZ poświęconej bioróżnorodności. Prezydent w swoim przemówieniu wskazał polskie zasługi w ochronie przyrody i podkreślił potrzebę podjęcia dalszych globalnych działań w tym zakresie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Literacki Nobel przyznany. Uhonorowano amerykańską poetkę

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2020 13:39
Amerykanka Louise Glück nagrodzona Nagrodą Nobla w dziedzinie literatury. Kapituła przyznała wyróżnienie za "za jej niepowtarzalny, poetycki głos, który surowym pięknem czyni indywidualną egzystencję uniwersalną".
rozwiń zwiń