X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"To jest teraz sprawa całej Unii Europejskiej". Premier o polskim planie ws. Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2020 14:55
- Polska polityka dotycząca Białorusi wpłynęła na unijną politykę - mówił w Brukseli premier Mateusz Morawiecki na zakończenie unijnego szczytu.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: Twitter/KPRM
morawiecki 1200 pap (9).jpg
Przywódcy UE zlecili przygotowanie planu wsparcia dla Białorusi. To spełnienie polskiego postulatu

Powiedział też, że polski program wsparcia gospodarczego dla Białorusi został przyjęty na szczycie. Przewiduje on między innymi wsparcie dla małych i średnich firm, ruch bezwizowy i fundusz stabilizacyjny.


Posłuchaj
00:27 10661677_1.mp3 Premier o pomocy dla Białorusi (IAR)

 

Czytaj także:

Nord Stream 2

Mateusz Morawiecki zaapelował o wstrzymanie budowy Nord Streamu 2. Szef polskiego rządu mówił o tym podczas dyskusji na unijnym szczycie w Brukseli dotyczącej próby otrucia nowiczokiem Aleksieja Nawalnego. Premier powiedział, że ostatnie wydarzenia są potwierdzeniem agresywnej polityki prowadzonej przez Rosję.

- Rosja prowadzi taką politykę na różne sposoby, poprzez agresję militarną w Gruzji, trucie swoich obywateli czy wojny handlowe - dodał premier.

dn

Czytaj także

Premier: cała Rada Europejska jednoznacznie potępiła przebieg wyborów na Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2020 15:30
- Stwierdziliśmy, że wybory na Białorusi powinny zostać powtórzone, że one nie mogą być uznane za wybory uczciwie przeprowadzone, wolne i demokratyczne - powiedział premier Mateusz Morawiecki po zwołanym z inicjatywy Polski nadzwyczajnym szczycie UE ws. Białorusi.
rozwiń zwiń