X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Najszybciej rozwijające się gospodarki w Europie". W Nowym Jorku rozpocznie się kampania promująca kraje V4

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2020 06:44
W Nowym Jorku rozpocznie się wkrótce kampania promująca kraje Grupy Wyszehradzkiej. Poinformował o tym Konsul Generalny RP w Nowym Jorku Adrian Kubicki po spotkaniu z komisarz do spraw międzynarodowych tego miasta Penny Abeywardeną. W spotkaniu brali także udział konsulowie Czech, Słowacji i Węgier.
Spotkanie z konsulami generalnymi Grupy Wyszehradzkiej w Nowym Jorku i biurem ds. międzynarodowych miasta Nowy Jork
Spotkanie z konsulami generalnymi Grupy Wyszehradzkiej w Nowym Jorku i biurem ds. międzynarodowych miasta Nowy JorkFoto: Polish Consulate NYT/twitter

Głównymi tematami spotkania były epidemia koronawirusa oraz możliwości zwiększenia współpracy gospodarczej miasta Nowy Jork z państwami Grupy Wyszehradzkiej.

Wyszehradzka 1200 PAP.jpg

"Zdolności obronne, rozwój wojsk cybernetycznych, współpraca w trakcie pandemii". Spotkanie szefów obrony V4

"Najszybciej rozwijające się gospodarki w Europie"

- Nasze kraje mogą wesprzeć przerwane łańcuchy dostaw i być dobrymi partnerami dla wielu amerykańskich firm oraz instytucji naukowych i biznesowych - powiedział Polskiemu Radiu konsul generalny RP w Nowym Jorku. 

Posłuchaj
00:47 NY V4.mp3 W Nowym Jorku rozpocznie się kampania promująca kraje Grupy Wyszehradzkiej. Korespondencja Marka Wałkuskiego (IAR)

 

Adrian Kubicki podkreślił, że kraje Grupy Wyszehradzkiej są dużym rynkiem i mają najszybciej rozwijające się gospodarki w Europie. - Wkrótce rozpoczynamy kampanię, która będzie promowała kraje grupy wyszehradzkiej w Nowym Jorku jako byt, który warto traktować jako całość i myśleć w kategoriach całego regionu - dodał. 

Zapowiedział, że Grupa Wyszehradzka będzie obecnie bardziej widoczna w Nowym Jorku, który jest centrum biznesowym Stanów Zjednoczonych.

kb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowy pakt migracyjny. Prof. Grabowska: pretensje mają nie tylko państwa V4

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 18:30
- Te rozwiązania nie są właściwe w momencie, kiedy świat walczy z kryzysem gospodarczym i pandemią - mówi w Programie 1 Polskiego Radia prof. Genowefa Grabowska, ekspert prawa międzynarodowego, odnosząc się do nowego paktu migracyjnego. Jakie stanowisko w sprawie uchodźców przedstawiły państwa Grupy Wyszehradzkiej?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powstanie "wyszehradzka" linia lotnicza? LOT miałby odegrać w projekcie główną rolę

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2020 14:00
Rządy Polski, Czech, Słowacji i Węgier mają pomysł na stworzenie dużego, środkowoeuropejskiego przewoźnika, który stałby się hegemonem w naszym regionie - informuje serwis Simple Flying powołując się na czeskie "Lidove Noviny". Pierwsze skrzypce w projekcie miałby grać LOT, który jednocześnie mógłby stworzyć kolejny duży hub na lotnisku w Pradze.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

"V4 i Trójmorze wzmacniają wspólną tożsamość Europy Środkowej". Szef MSZ o celach polskiej dyplomacji

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2020 14:04
- Grupa Wyszehradzka i inicjatywa Trójmorza wzmacniają wspólną tożsamość Europy Środkowej - oświadczył szef polskiej dyplomacji Zbigniew Rau w wywiadzie dla dziennika "Magyar Hirlap", który ukazał się w środę.
rozwiń zwiń