X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Spowodujemy odcięcie funduszy na ich wrogą działalność". Biały Dom o odpowiedzialnych za próbę otrucia Nawalnego

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2020 20:54
Biały Dom po raz kolejny wyraził głębokie zaniepokojenie informacjami o próbie otrucia rosyjskiego dysydenta Aleksieja Nawalnego. Rzecznik prezydenta Donalda Trumpa Kayleigh McEnany przypomniała, że Rosja w przeszłości posługiwała się chemicznymi środkami bojowymi. Zapowiedziała też współdziałanie z sojusznikami USA w celu ukarania sprawców.
Rosyjski opozycjonista Aleksiej Nawalny
Rosyjski opozycjonista Aleksiej NawalnyFoto: EPA/SERGEI ILNITSKY

nawalny_1200.jpg
Otrucie Nawalnego. Będzie w tej sprawie nadzwyczajne posiedzenie NATO

Podobnie jak wcześniej Narodowa Rada Bezpieczeństwa Białego Domu, Kayleigh McEnany określiła otrucie Aleksieja Nawalnego mianem całkowicie karygodnego.


- Rosja w przeszłości posługiwała się chemicznymi środkami paraliżującymi - przypomniała McEnany, zapowiadając, że USA będą dążyć do wyjaśnienia sprawy.


Posłuchaj
00:48 10610325_1.mp3 Biały Dom po raz kolejny wyraził głębokie zaniepokojenie informacjami o próbie otrucia rosyjskiego dysydenta (IAR)

 

Odcięcie funduszy

- Współdziałamy z naszymi sojusznikami i społecznością międzynarodową, by osoby odpowiedzialne w Rosji poniosły konsekwencje, gdziekolwiek poprowadzą nas dowody. Spowodujemy też odcięcie funduszy na ich wrogą działalność - dodała McEnany.

- Naród rosyjski ma prawo wyrażać swoje poglądy w pokojowy sposób bez strachu przed jakimkolwiek odwetem, a już z pewnością nie z użyciem środków chemicznych - podkreśliła rzecznik Białego Domu, dodając, że nikt nie jest twardszy wobec Rosji niż prezydent Trump.

pkur

Czytaj także

USA gotowe asystować przy wyjaśnianiu sprawy stanu zdrowia Nawalnego

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2020 21:07
Amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo wezwał do pełnego wyjaśnienia próby otrucia rosyjskiego opozycjonisty, Aleksieja Nawalnego. W imieniu Stanów Zjednoczonych wyraził także zaniepokojenie ustaleniami niemieckich lekarzy, którzy opiekują się Nawalnym. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Całkowicie karygodne". Biały Dom o próbie otrucia Aleksieja Nawalnego

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2020 21:50
Biały Dom wyraził głębokie zaniepokojenie potwierdzeniem informacjami o próbie otrucia rosyjskiego dysydenta Aleksieja Nawalnego. Rzecznik amerykańskiej Narodowej Rady Bezpieczeństwa John Ullyot zapowiedział współdziałanie z sojusznikami USA w celu ukarania sprawców.
rozwiń zwiń