X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Japońskie media: premier Shinzo Abe z przyczyn zdrowotnych zrezygnuje z urzędu

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2020 08:05
Premier Japonii Shinzo Abe zamierza zrezygnować z urzędu - poinformowali jego najbliżsi współpracownicy z Partii Liberalno-Demokratycznej. Powodem odejścia premiera są jego problemy ze zdrowiem.
Premier Japonii Shinzo Abe
Premier Japonii Shinzo AbeFoto: Shutterstock

O planach dymisji premiera Shinzo Abe oficjalnie poinformował jeden z jego współpracowników z Partii Liberalno-Demokratycznej Hiroshige Sego.

Posłuchaj
00:37 Oficjalne informacje o planach dymisji premiera Japonii. Relacja Tomasza Sajewicza (IAR).mp3 Oficjalne informacje o planach dymisji premiera Japonii. Relacja Tomasza Sajewicza (IAR)

 

Agencja Jiji cytuje wypowiedź premiera, który uprzedza o planach odejścia, chcąc uniknąć problemów związanych z nagłą rezygnacją.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
shutterstock_1404544742 tokio japonia 1200.jpg
"Najniższy poziom PKB od dekad". Pandemia koronawirusa uderzyła w japońską gospodarkę

Kolejna rezygnacja

Japońskie media cytują wypowiedzi polityków, dla których deklaracje Shinzo Abe są jednak zaskoczeniem. W ostatnich dniach narastały spekulacje dotyczące stanu zdrowia szefa japońskiego rządu, ze względu na jego wizyty w szpitalach.

Cierpiący na przewlekłą chorobę układu pokarmowego polityk, już raz - ze względu na stan zdrowia - zmuszony był do rezygnacji z funkcji szefa rządu w 2007 roku.

ms

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak