X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Zdrada Jerozolimy". Reakcja Palestyny na porozumienie Izraela i ZEA

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2020 22:32
Prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmud Abbas potępił porozumienie Izraela ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Oświadczenie w tej sprawie zostało wydane w czwartek wieczorem przez jego rzecznika Nabila Abu Rudeineha.
Mahmud Abbas
Mahmud AbbasFoto: PAP/DPA/Kay Nietfeld

- Przywództwo palestyńskie odrzuca i potępia trójstronne, zaskakujące oświadczenie ZEA, Izraela i USA - zakomunikował Rudeineh, który dodał, że jest to "zdrada Jerozolimy i sprawy palestyńskiej".

"Nóż w plecy"

donald trump free shutter 1200.jpg
Przełom w relacjach Izraela i ZEA. Donald Trump obwieścił sukces

W czwartek prezydent USA Donald Trump poinformował, że Izrael i Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) nawiążą stosunki dyplomatyczne w ramach umowy, którą negocjowały również USA, i na mocy której Izrael zrezygnuje z aneksji części okupowanych terytoriów palestyńskich.

Radykalny palestyński Hamas, który kontroluje Strefę Gazy, także odrzucił porozumienie i oskarżył ZEA o to, że wbiły Palestyńczykom nóż w plecy.

Czytaj także:

ZEA będą pierwszym państwem Zatoki Perskiej i trzecim krajem arabskim - po Egipcie i Jordanii - który ustanowi stosunki dyplomatyczne z Izraelem.

pkr

Czytaj także

Izrael: dziesiątki aresztowanych po kolejnych protestach przeciwko Netanjahu

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2020 21:56
55 osób aresztowano w Izraelu po kolejnych antyrządowych protestach. Tysiące osób wychodzą na ulice w proteście przeciwko działaniom rządu w sprawie pandemii. Chcą ustąpienia premiera. Ten jednak zastanawia się nad możliwością kolejnych, czwartych w ostatnich miesiącach wyborów.
rozwiń zwiń