X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Niemcy rozpoczynają swoje półroczne przewodnictwo w UE

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2020 05:55
Prezydencja przypada na moment, w którym Wspólnota próbuje złagodzić negatywne skutki koronakryzysu. Kluczowe dla unijnych krajów jest w tym półroczu uzgodnienie budżetu na lata 2021-2027 i funduszu odbudowy po pandemii.
Niemiecka i unijna flaga
Niemiecka i unijna flagaFoto: Jarama/Shutterstock.com

- Negocjacje prowadzi szef Rady Europejskiej, ale zrobię co w mojej mocy, by go wesprzeć - mówiła niedawno kanclerz Niemiec Angela Merkel.

Unijny szczyt w tej sprawie odbędzie się za niecałe trzy tygodnie, ale nie wiadomo, czy zakończy się porozumieniem z powodu dużych podziałów wśród krajów członkowskich.

Posłuchaj
00:46 Niemieckie przewodnictwo w UE. Relacja Beaty Płomeckiej (IAR).mp3 Niemieckie przewodnictwo w UE. Relacja Beaty Płomeckiej (IAR)

Czytaj także:

CZYTAJ RÓWNIEŻ
shutterstock unia europejska free komisja europejska free ue free ke free 1200.jpg
Nietypowa prezydencja. Chorwacja kończy półroczne przewodnictwo w UE

Reforma systemu azylowego?

Niemiecka kanclerz, mówiąc o priorytetach przewodnictwa, wymieniła też ochronę klimatu i prace na rzecz ograniczenia emisji dwutlenku węgla oraz cyfryzację.

Pojawiły się również informacje, że Niemcy chcą wrócić do reformy unijnego systemu azylowego. Europejskie rządy w czerwcu 2018 roku ustaliły, że przyjmowanie uchodźców przez państwa członkowskie powinno być dobrowolne, jednak mimo to kraje południa, wystawione na presję migracyjną, chcą obowiązkowych kwot migracyjnych.

ms

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak