X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

NATO szykuje się na drugą falę koronawirusa. Powstaje plan dalszej walki z pandemią

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2020 06:00
NATO będzie rozmawiać o przygotowaniach na ewentualną drugą falę koronawirusa. Sojusz chce zgromadzić zapasy sprzętu i leków dla krajów członkowskich. Sprawą zajmą się ministrowie obrony państw członkowskich w czasie drugiego dnia wideokonferencji z Kwaterą Główną w Brukseli.
Zdj. ilustr.
Zdj. ilustr. Foto: Shutterstock

Wiosną, po wybuchu epidemii w Europie, NATO udostępniło samoloty transportowe i włączyło się w koordynację działań na rzecz najbardziej poszkodowanych państw, głównie Włoch i Hiszpanii. Według danych Sojuszu wykonano 350 lotów, a wojsko zbudowało 100 szpitali polowych.

Posłuchaj
00:39 10474197_1.mp3 NATO tworzy plan na drugą falę koronawirusa - relacja Wojciecha Cegielskiego (IAR)

 

shutterstock koronawirus free 1200 (1).jpg
Niemal pół miliona ofiar śmiertelnych koronawirusa. Nowe dane amerykańskich naukowców

"Liczba zachorowań może wzrosnąć jesienią"

Teraz NATO chce przygotować się na możliwą drugą falę zakażeń koronawirusem w Europie. Eksperci nie wykluczają, że liczba zachorowań może wzrosnąć jesienią.

Ministrowie obrony Sojuszu mają przyjąć strategiczny plan działania. Zakłada on między innymi zgromadzenie zapasów sprzętu oraz utworzenie funduszu, za pomocą którego będzie można kupować leki dla krajów członkowskich.

Już ponad 8 milionów przypadków zakażenia nowym koronawirusem zostało oficjalnie zarejestrowanych na całym świecie (opr. Maciej Zieliński/PAP) Już ponad 8 milionów przypadków zakażenia nowym koronawirusem zostało oficjalnie zarejestrowanych na całym świecie (opr. Maciej Zieliński/PAP)

kstar

Zobacz więcej na temat: ŚWIAT NATO koronawirus

Czytaj także

Przerabiają maski do nurkowania na maski dla lekarzy. W sprawę zaangażowało się NATO

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2020 20:30
NATO włączyło się w produkcję specjalistycznych masek dla lekarzy. Sojusz rozpoczął współpracę z włoskim start-upem, który przerabia na potrzeby medyków maski do nurkowania.
rozwiń zwiń