X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Strażacy nadal gaszą pożar lasu w radioaktywnej strefie w Czarnobylu

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2020 16:47
Strażacy nadal gaszą pojedyncze ogniska pożarów w radioaktywnej strefie czarnobylskiej w obwodzie kijowskim. Jak informuje Państwowa Służba Ratunkowa, ogień objął porastające ten obszar trawy, trzciny i pokrywę leśną. Wybuchł 4 kwietnia.
Na zdjęciu: pożar w zamkniętej strefie w okolicy Czarnobyla, w okolicy wsi Wołodymirywka, 5 kwietnia br.
Na zdjęciu: pożar w zamkniętej strefie w okolicy Czarnobyla, w okolicy wsi Wołodymirywka, 5 kwietnia br. Foto: PAP/EPA/YAROSLAV YEMELIANENKO

W gaszeniu pożaru w skażonej strefie wokół elektrowni w Czarnobylu, bierze udział prawie 380 osób, sto pojazdów, także trzy samoloty i dwa śmigłowce gaśnicze.


rosja_bunt1200.jpg
Bunt i pożar w rosyjskiej kolonii karnej

Państwowa Służba do Spraw Sytuacji Nadzwyczajnych informuje, że poziom promieniowania w Kijowie i w regionie kijowskim pozostaje w normie, nie zmienił się też on w strefie wysiedlenia.

W 1986 roku w elektrowni w Czarnobylu doszło do wybuchu reaktora oraz skażenia radioaktywnego części terytoriów Ukrainy, Białorusi i Rosji, a chmura radioaktywna rozprzestrzeniła się po całej Europie.

IAR/agkm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"200 osób podcięło sobie żyły". Bunt i pożar w kolonii karnej w Rosji

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2020 02:00
W kolonii karnej w Angarsku w obwodzie irkuckim w Rosji więźniowie wzniecili bunt. Funkcjonariusze oddziałów specjalnych policji otworzyli ogień - podały w piątek media niezależne w Rosji. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia płonących budynków.
rozwiń zwiń