X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Koronawirus na świecie. Premier wziął udział w wideokonferencji z członkami Rady Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2020 19:30
Sposoby walki z koronawirusem i jego społeczno-ekonomicznymi konsekwencjami dla Unii Europejskiej znalazły się wśród tematów czwartkowej wideokonferencji z członkami Rady Europejskiej, w której udział wziął premier Mateusz Morawiecki - podała KPRM.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: Adam Guz/KPRM
szpital free 1200.jpg
14 "zdrowotnych" ustaw w Sejmie. Zmiany przepisów mają pomóc w walce z koronawirusem

Była to już trzecia wideokonferencja szefów państw i rządów krajów UE od wybuchu pandemii koronawirusa, ale po raz pierwszy zastąpiła ona regularny szczyt, który miał się odbyć w Brukseli.

Jak poinformowała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów po zakończeniu wideokonferencji, rozmowy z unijnymi przywódcami dotyczyły sposobów walki z koronawirusem i jego społeczno-ekonomicznymi konsekwencjami dla Unii Europejskiej."Szefowie państw i rządów poruszyli m.in. temat nowych instrumentów fiskalnych UE, których celem ma być wsparcie państw członkowskich. Omówione zostały również kwestie związane z zarządzaniem granicami, ograniczeniami w obrocie lekami i środkami ochrony osobistej oraz repatriacją obywateli z państw trzecich" - poinformowała kancelaria premiera.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pandemia koronawirusa. Ekspert o sytuacji w Czechach i Słowacji

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2020 20:00
- Jest jeden temat, który wszystkich łączy na Słowacji. To walka z koronawirusem - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Dębiec z Ośrodka Studiów Wschodnich. Ekspert omówił sytuację społeczno-polityczną u naszych południowych sąsiadów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczyt UE na odległość. Brak zgody przywódców m.in. na działania pomocowe

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2020 16:02
Na razie bez zgody w Unii na utworzenie europejskiego centrum zarządzania kryzysowego i wypuszczenia w strefie euro tak zwanych koronaobligacji. Miałoby to wesprzeć gospodarki dotknięte przez koronawirusa.
rozwiń zwiń