X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

USA: szef MSZ wziął udział w śniadaniu modlitewnym. Uczestniczył w nim też Donald Trump

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2020 07:07
Politycy, liderzy organizacji religijnych, kościołów i biznesu ze Stanów Zjednoczonych oraz goście z ponad 100 krajów świata spotkali się na dorocznym Narodowym Śniadaniu Modlitewnym w Waszyngtonie. Główne przemówienie wygłosił prezydent Donald Trump.
Audio
  • Jacek Czaputowicz na śniadaniu modlitewnym w Waszyngtonie (IAR)
Szef MSZ wziął udział w śniadaniu modlitewnym w Waszyngtonie
Szef MSZ wziął udział w śniadaniu modlitewnym w Waszyngtonie Foto: Twitter/MSZ_RP/Gabriel Piętka

Polskę reprezentował minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz, który dzień wcześniej wziął udział w inauguracyjnym spotkaniu Międzynarodowego Sojuszu na Rzecz Wolności Religijnej. Szef dyplomacji powiedział, że kwestie wolności religijnej należą do priorytetów polskiej polityki zagranicznej.

- W Zgromadzeniu Ogólnym doprowadziliśmy do ustanowienia dnia osób represjonowanych z powodu religii bądź przekonań. W tym roku planujemy działania w tym zakresie w Radzie Praw Człowieka ONZ - mówił Jacek Czputowicz.

Wyraził radość, że ta inicjatywa ma szersze poparcie międzynarodowe. - Chodzi o stworzenie koalicji tych, którzy uznają znaczenie tej wolności, nieco zaniedbywanej, ale związanej z wolnością sumienia i innymi wolnościami - powiedział minister Czaputowicz.

Czytaj więcej
EQFW5QXXUAAweP5.jpg
NATO i bezpieczeństwo energetyczne wśród tematów spotkania Czaputowicz-Pompeo

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Brazylia: szef MSZ przekazał Jairowi Bolsonaro zaproszenie do Polski

Narodowe Śniadanie Modlitewne w Waszyngtonie organizowane jest od 1953 roku. Tradycyjnie uczestniczy w nim prezydent Stanów Zjednoczonych. Gospodarzem konferencji jest amerykański Kongres. Śniadanie jest międzynarodowym i międzywyznaniowym forum dyskusji, spotkań, nawiązywania kontaktów oraz wspólnej modlitwy.

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Trump przedstawił plan dla Bliskiego Wschodu. Szef MSZ: wysiłki godne uznania

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2020 18:50
- Wysiłki administracji prezydenta USA Donalda Trumpa na rzecz rozwiązania konfliktu izraelsko-palestyńskiego są godne uznania. Z uwagą przyjąłem ogłoszenie politycznej części planu pokojowego - oświadczył w środę minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

NATO i bezpieczeństwo energetyczne wśród tematów spotkania Czaputowicz-Pompeo

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 12:41
Wzmocnienie bezpieczeństwa przez rozbudowę zdolności odstraszania NATO i rozwój współpracy w dziedzinie bezpieczeństwa energetycznego były wśród tematów rozmowy szefa MSZ Jacka Czaputowicza z sekretarzem stanu Mikiem Pompeo w Waszyngtonie - poinformował MSZ.
rozwiń zwiń