X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Każde życie przynosi światu miłość". Donald Trump na Marszu dla Życia

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 21:32
- Każde dziecko jest bezcennym i świętym darem Boga - mówił prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump przemawiając podczas 47. Marszu dla Życia w Waszyngtonie. Był on pierwszą urzędującą głową państwa, która wzięła udział w tym dorocznym wydarzeniu organizowanym przez obrońców życia.
Prezydent Donald Trump wziął udział w 47. Marszu dla Życia w Waszyngtonie
Prezydent Donald Trump wziął udział w 47. Marszu dla Życia w WaszyngtonieFoto: PAP/EPA/Yuri Gripas / ABACA POOL

trump_1200.jpg

"Do zobaczenia". Trump zapowiedział swój udział w marszu antyaborcyjnym

Prezydent Donald Trump wziął udział w 47. Marszu dla Życia w Waszyngtonie.

Odbywają się one także w innych miastach USA w okolicach dnia 22 stycznia, kiedy przypada rocznica decyzji Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych z 1973 r. o legalizacji aborcji w całym kraju. Głosami siedmiu sędziów przeciwko dwóm zezwolił on na przerywanie ciąży na terenie całego kraju.

Prezydent USA zwrócił uwagę na obecność na marszu dziesiątek tysięcy młodych ludzi. - Są w sercu Marszu dla Życia. To wasze pokolenie czyni z Ameryki naród prorodzinny i wspierający życie - mówił Trump. Dodał, że wśród zgromadzonych jest też wielu polityków.

Trump na Marszu dla Życia

- Kiedy widzimy obraz dziecka w łonie matki, dostrzegamy majestat Bożego stworzenia - stwierdził prezydent. Zadeklarował, że nie wesprze żadnego ustawodawstwa, które osłabiałoby ochronę życia nienarodzonych. - Nienarodzone dzieci nigdy nie miały silniejszego obrońcy w Białym Domu - dodał.

- Ja walczę dla was, a wy walczycie dla tych, którzy nie mają głosu. I zwyciężymy! Razem jesteśmy głosem pozbawionych głosu - mówił prezydent.

Dodał, że "każde życie przynosi na ten świat miłość, każde dziecko przynosi rodzinie radość, każda osoba jest warta ochrony”. Ostro skrytykował skrajnie proaborcyjne stanowisko, dopuszczające ją aż do chwili urodzenia.

TVP Info/KAI/Twitter/in/


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aborcja najczęstszą przyczyną śmierci w 2019 r. Zatrważające dane

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2020 13:00
W minionym 2019 roku najczęstszą przyczyną śmierci była aborcja - wynika z raportów niezależnej witryny Worldometers. Okazuje się, że na całym świecie pozbawiono życia ponad 42 mln 300 tys. nienarodzonych dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

40 dni dla życia. Młodzież promuje akcję pro-life

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 14:23
Po raz dziewiąty odbędzie się akcja "40 dni dla życia". To przeniesienie do Polski wydarzenia zainicjowanego w USA. Młodzi zaangażowani w działania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zapraszają do udziału w przedsięwzięciu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gigant aborcyjny stracił rządowe dofinansowanie. "Nieprawidłowości w zakresie bezpieczeństwa zdrowia"

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2020 10:05
W Wielkiej Brytanii zamknięto czołowe ośrodki prowadzone przez światowego giganta przemysłu aborcyjnego – organizację Marie Stopes International. Powodem było wycofanie refundacji kosztów działalności ze środków narodowego systemu służby zdrowia w związku z wykrytymi nieprawidłowościami.
rozwiń zwiń