X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Włosi boją się koronawirusa. Specjalne procedury dla pasażerów na lotnisku w Rzymie

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2020 12:53
Na rzymskim lotnisku Fiumicino utworzono specjalny korytarz dla pasażerów, którzy przylecieli z chińskiego miasta Wuhan, gdzie wykryto koronawirusa. Zainstalowano w nim skaner mierzący temperaturę ciała.
Audio
  • Rzym: specjalny korytarz na lotnisku dla pasażerów z Chin. Relacja Piotra Kowalczuka (IAR)
Pasażerowie z Chin na lotnisku w Rzymie
Pasażerowie z Chin na lotnisku w RzymieFoto: PAP/EPA/TELENEWS

Samolotem China Southern Airlines przyleciało do Rzymu 202 pasażerów. Poddani zostali kontroli i jak poinformowano, stan żadnego z nich nie budził podejrzeń. Nieopodal lotniska przygotowano również mini szpital na wypadek, gdyby z Chin przybyły osoby z symptomami wskazującymi na zarażenie koronawirusem.

Decyzję o szczególnych środkach bezpieczeństwa, które utrzymane zostaną do odwołania, podjął włoski minister zdrowia. Wszystkim pasażerom z Chin zakładane są kartoteki.

Czytaj więcej
wirus 1200 shutterstock.jpg
Epidemia w Chinach. UE podnosi poziom zagrożenia

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Epidemia nowego typu wirusa w Chinach. Potwierdzono kolejne zakażenia

Notowane są w nich dalsze, szczegółowe plany podróży przybyszów i hotele, w których zamierzają się zatrzymać. Podróżnych udających się do Chin witają na lotnisku tablice ostrzegające przed koronawirusem wraz z sugestią przełożenia podróży na późniejszy termin.

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Chiny: epidemia nowego typu wirusa. Setki kolejnych zachorowań

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 05:00
W Chinach rośnie liczba osób zakażonych nowym typem koronawirusa, wywołującego ciężkie zapalenie płuc. W weekend odnotowano ponad 130 nowych przypadków, także poza ogniskiem zakażeń, jakim do tej pory było miasto Wuhan.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejne ofiary zabójczego wirusa z Chin. KE podjęła działania

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2020 17:10
Komisja Europejska zdecydowała o zwołaniu Komitetu ds. Bezpieczeństwa Zdrowia, złożonego z przedstawicieli państw członkowskich, w związku z epidemią pochodzącego z Chin koronawirusa - poinformowało Polską Agencję Prasową źródło w KE. Chińska telewizja publiczna podała, że już 17 osób zmarło w wyniku zarażenia nowym koronawirusem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Epidemia w Chinach. UE podnosi poziom zagrożenia

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2020 05:04
Poziom zagrożenia koronawirusem w Unii Europejskiej został podniesiony z niskiego do umiarkowanego. Tak zdecydowało Europejskie Centrum do spraw Zapobiegania i Kontroli Chorób - informuje Beata Płomecka, korespondentka Polskiego Radia.
rozwiń zwiń