X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

3,5 mld dolarów. W Australii szacują straty spowodowane przez pożary

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2020 17:31
Gwałtowne burze występują we wschodniej części Australii. Towarzyszące im intensywne opady spowodowały powodzie. Doprowadziły też do ugaszenia części pożarów. Jeden z australijskich banków oszacował straty spowodowane przez ogień na 3 miliardy 450 milionów dolarów amerykańskich.
Intensywne opady deszczu w Australii
Intensywne opady deszczu w AustraliiFoto: PAP/EPA/DAN HIMBRECHTS

australia-1200-pap.jpg
Pożary w Australii. "Tajna misja" zakończona sukcesem

Pożary w Australii rozpoczęły się we wrześniu. W ich wyniku zginęło 29 osób. Ogień zniszczył ponad 2500 domów. Najbardziej dotknięte skutkami żywiołu są trzy stany - Nowa Południowa Walia, Wiktoria i Queensland.

Dotychczas nie udało się ugasić prawie 100 pożarów. W Nowej Południowej Walii jest 75 pożarów, w tym 25 nieopanowanych. W Wiktorii natomiast jest kilkanaście pożarów.

Straż Pożarna Nowej Południowej Walii wyraziła nadzieje, że opady pomogą w walce z ogniem. Przy czym do wielu miejsc, w których występują pożary, opady jeszcze nie dotarły.

Jeden z australijskich banków oszacował straty spowodowane przez pożary na 3 miliardy 450 milionów dolarów amerykańskich.

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak