X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Francja skieruje swój lotniskowiec do walki z tzw. Państwem Islamskim

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2020 03:38
Francja zamierza skierować lotniskowiec w rejon Morza Śródziemnego w ramach wspierania koalicjantów walczących z terroryzmem islamskim. Wiadomość o tym przekazał prezydent Emmanuel Macron w trakcie składania noworocznych życzeń przedstawicielom francuskich sił zbrojnych.
Audio
  • Francja skieruje lotniskowiec na Morze Śródziemne w ramach walki z dżihadem. Relacja Marka Brzezińskiego (IAR)
Lotniskowiec. Zdjęcie ilustracyjne
Lotniskowiec. Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Lotniskowiec Charles de Gaulle uda się na wody we wschodniej części Morza Śródziemnego, gdzie będzie aktywnie uczestniczył w zwalczaniu dżihadu. Emmanuel Macron podkreślił, że będzie to jeden z kluczowych elementów w operacji kilku państw europejskich przeciwko terrorystom islamskim.


CZYTAJ RÓWNIEŻ
isis is free panstwo islamskie free 1200.jpg
Blisko Polski zatrzymano jednego z przywódców tzw. Państwa Islamskiego

Prezydent V-tej Republiki, wybrał bazę lotniczą pod Orleanem do złożenia życzeń noworocznych przedstawicielom różnych formacji francuskich sił zbrojnych, by w ten sposób zrobić ukłon w stosunku do żołnierzy, przede wszystkim lotników, a także sił specjalnych szkolonych tutaj do operacji w Afryce Zachodniej, głównie w Mali. To jednostki lotnictwa morskiego a także śmigłowce bojowe z tej bazy walczą z islamskimi terrorystami w Sahelu.

>>>[ZOBACZ RÓWNIEŻ] UE uruchamia mechanizm i otwiera drogę do nałożenia sankcji wobec Iranu

Emmanuel Macron, w obecności ponad półtora tysiąca czynnych żołnierzy, ich rodzin, jak i kombatantów, oddał hołd pamięci tych, którzy walcząc z dżihadem w Afryce oddali życie, za, jak to ujął "Francję i jej wartości".

msze

Czytaj także

Zamachowiec z Londynu miał być członkiem Państwa Islamskiego

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 20:40
Tak zwane Państwo Islamskie wzięło na siebie odpowiedzialność za wczorajszy ataki nożownika w centrum Londynu. Powiązana z terrorystami agencja prasowa Amak przekazała, że sprawca zamachu był jego członkiem. Nie przedstawiła jednak żadnych dowodów na związek zabójcy z ugrupowaniem.
rozwiń zwiń