X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Największa antymafijna operacja służb na Sycylii. Prawie sto osób zatrzymanych

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2020 14:55
94 osoby zostały zatrzymane w Mesynie na Sycylii. Chodzi o operację policji i Gwardii Finansowej wymierzonej w tamtejsze klany mafijne - poinformowali śledczy. W największej akcji przeciw gangom cosa nostry w tym mieście uczestniczyło ponad 600 funkcjonariuszy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/ChiccoDodiFC

Łącznie śledztwem objęto 194 podejrzanych. Postawiono im zarzuty przynależności do mafii, powiązań z nią, oszustw, wymuszeń i handlu narkotykami. W trakcie operacji przejęto 150 firm. Akta śledztwa przeciwko klanom sycylijskiej mafii zawierają 30 tysięcy stron.

Według prowadzących dochodzenie mafijne gangi z Mesyny przywłaszczyły sobie co najmniej 5,5 mln euro z unijnych funduszy przeznaczonych na rolnictwo fałszując dokumenty dotyczące własności gospodarstw.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Włoska mafia ufundowała rzeźbę świętego. Władze miasta chcą ją usunąć

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2019 10:13
Jeden z najpotężniejszych klanów mafii z Kalabrii na południu Włoch ufundował figurę świętego Achacego z Kapadocji, którą ustawiono przed urzędem gminy. Gdy lokalne władze dowiedziały się, kto jest sponsorem statuy, postanowiły ją usunąć.
rozwiń zwiń