X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rosyjska policja uniemożliwiła otwarcie wystawy o represjach

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 11:41
Moskiewska policja uniemożliwiła otwarcie wystawy poświęconej represjom politycznym. Jak podało radio Echo Moskwy, funkcjonariusze pod pretekstem bezpieczeństwa przeciwpożarowego wyprosili organizatorów i zamknęli galerię.
Audio
  • Jak podało radio Echo Moskwy, funkcjonariusze pod pretekstem bezpieczeństwa przeciwpożarowego wyprosili organizatorów i zamknęli galerię. Relacja Macieja Jastrzębskiego (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Grupa moskiewskich artystów chciała przypomnieć mieszkańcom stolicy o ostatnich, brutalnych działaniach policji wobec oponentów Kremla.

Czytaj więcej
wojsko rosja 1200 free.jpg
UNESCO: Rosja narusza prawa człowieka na Krymie

W galerii DorDor przygotowali wystawę zatytułowaną "Jesień mafiosa". Termin otwarcia wystawy związany był z przypadającym wczoraj dniem urodzin Władimira Putina, którego artyści uważają za "głównego winowajcę bezprawia panoszącego się w kraju".

Tuż przed otwarciem wystawy do galerii najpierw przyszli inspektorzy straży pożarnej, później funkcjonariusze inspekcji sanitarnej, a na koniec policjanci, którzy wystawę zamknęli. To nie pierwszy raz, gdy policja i inne służby uniemożliwiają zwolennikom opozycji zorganizowanie wystaw, koncertów i przedstawień teatralnych. 

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Władimir Putin odrzuca sugestie dotyczące ingerencji Rosji w amerykańskie wybory

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2019 17:33
Prezydent Władimir Putin uznał w środę za śmieszne sugestie, że Rosja mogłaby podjąć próbę ingerowania w wybory prezydenckie w USA w 2020 roku. Mówił o tym na konferencji energetycznej w Moskwie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

M. Gosiewska o zakazie wjazdu do Rosji: wiem, czego boi się Putin

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 08:00
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska powiedziała, że zakaz wjazdu do Rosji jest odwetem za jej działalność na rzecz demokracji na wschodzie Europy. Sprawę uznania jej za persona non grata przez władze w Moskwie, skomentowała podczas pobytu w Chicago.
rozwiń zwiń