X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Włochy: rodzice byłego premiera Renziego otrzymali wyrok w zawieszeniu

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 21:28
Rodzice byłego premiera Włoch Matteo Renziego zostali skazani w poniedziałek przez sąd pierwszej instancji we Florencji na rok i dziewięć miesięcy więzienia w zawieszeniu za wystawienie fałszywych faktur. Tiziano Renzi i Laura Bovoli utrzymują, że są niewinni.
Matteo Renzi
Matteo RenziFoto: FACEBOOK.COM/MATTEO RENZI

Sprawa dotyczy dwóch rachunków wystawionych w 2015 roku przez małżeństwo Renzich jako szefów spółek za prace wykonane w centrum handlowym w rejonie Florencji, którym zarządza sądzony razem z nimi przedsiębiorca Luigi Dagostino. Został on skazany na dwa lata i trzy miesiące więzienia.

Według sądu sfałszowane faktury na kwoty 20 tys. i 140 tys. euro nie odpowiadały faktycznie wykonanym pracom.

Areszt domowy

Rodzice byłego przywódcy Partii Demokratycznej, byłego premiera, a obecnie lidera nowego koalicyjnego ugrupowania Italia Viva, odrzucają zarzuty. Tiziano Renzi stwierdził, komentując wyrok, że nie rozumie, jak mógł zapaść w kraju, w którym "wolność prowadzenia interesów jest święta i chroniona przez konstytucję".

Ojciec senatora Matteo Renziego zapowiedział złożenie apelacji od wyroku.

W lutym tego roku państwo Renzi w związku z tym postępowaniem zostali umieszczeni w areszcie domowym. Przebywali w nim trzy tygodnie. 

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Włochy: rodzice byłego premiera Renziego w areszcie domowym

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 22:07
Rodzice byłego premiera Włoch Matteo Renziego, Tiziano Renzi i Laura Bovoli, zostali umieszczeni w poniedziałek w areszcie domowym - taką decyzję podjął sędzia we Florencji. Obojgu zarzuca się umyślne doprowadzenie do bankructwa i wystawianie fałszywych faktur.
rozwiń zwiń