X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

W Seulu konferencja ds. cyberbezpieczeństwa pod współprzewodnictwem Polski

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 08:13
W Korei Południowej odbędzie się inauguracyjne spotkanie grupy roboczej ds. cyberbezpieczeństwa. Do Seulu z tej okazji przyjechali szef polskiej dyplomacji Jacek Czaputowicz oraz pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa, wiceminister cyfryzacji Karol Okoński.
Audio
Seul
SeulFoto: shutterstock

Grupa robocza działa w ramach tzw. Procesu Warszawskiego, zapoczątkowanego w lutym tego roku podczas konferencji poświęconej budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie.

Mariusz Błaszczak 1200.jpg
Polska będzie gospodarzem najważniejszego forum o cyberbezpieczeństwie

Podczas wizyty w Seulu Jacek Czaputowicz spotka się z szefową południowokoreańskiej dyplomacji oraz ministrem ds. zjednoczenia. Obradom, które oficjalnie zostaną zainaugurowane w najbliższy wtorek, będzie przewodniczył Karol Okoński wraz ze swoimi odpowiednikami z Korei Południowej i USA.

Głównymi tematami rozmów będą aktualne zagrożenia cybernetyczne oraz możliwe obszary współpracy krajowych ośrodków zajmujących się cyberbezpieczeństwem.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Amerykanie tworzą nową jednostkę do walki w cyberprzestrzeni

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2019 11:11
Serwis CyberScoop poinformował, że U.S. Air Force tworzy nową komórkę przeznaczoną do prowadzenia działań w zakresie wojny informacyjnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strategic Cyber Forum. M. Zagórski: trzeba stworzyć system ochrony cyberprzestrzeni

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 20:04
Przedstawiciele administracji publicznej, ministrowie i eksperci dyskutowali w Warszawie na temat cyberprzestrzeni oraz zagrożeń z tym związanych. Spotkanie odbyło się w ramach "Strategic Cyber Forum", które otwiera w naszym kraju cykl spotkań w ramach Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa.
rozwiń zwiń