X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zmiany w Komisji Europejskiej. Ursula von der Leyen uszczupliła tekę ważnego komisarza

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 10:56
Ursula von der Leyen wprowadziła zmiany w działaniu nowej Komisji Europejskiej. Ograniczyła między innymi kompetencje komisarza do spraw rolnictwa, którym ma zostać Janusz Wojciechowski. Chodzi o kwestie dotyczące pomocy państwa.
Audio
  • Ważne zmiany w nowej Komisji Europejskiej - Beata Płomecka (IAR)
Ursula von der Leyen
Ursula von der LeyenFoto: PAP/Borislav Troshev

UNia Europejska - Bruksela1200.jpg
Komisarz rolnictwa UE. Wiemy, czym może zajmować się Janusz Wojciechowski

W nowej Komisji kompetencje w sprawach pomocy publicznej w sektorze rolnym otrzymała komisarz do spraw konkurencji Dunka Margrethe Vestager. W obecnej Komisji dała się ona poznać z bezkompromisowej walki z monopolistami i nieustępliwej postawy w sprawach pomocy państwa.

Teraz jej pozycja została jeszcze bardziej wzmocniona kosztem przyszłego komisarza do spraw rolnictwa, którym ma zostać Polak.

Otwarte pozostaje pytanie, czy ta decyzja zmieni w przyszłości politykę rolną, która zezwala na bardziej elastyczne zasady udzielania pomocy państwa w sytuacjach kryzysowych.

pb 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowa szefowa KE: teka ds. rolnictwa bardzo ważna

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 16:43
Ursula von der Leyen zaprezentowała dziś podział tek na poszczególnych komisarzy i na konferencji była pytana o zakres odpowiedzialności Polaka
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Saryusz-Wolski o nowej KE: to chyba nie jest nowa jakość

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 20:33
Przyszła szefowa KE Ursula von der Leyen przedstawiła kandydatów na komisarzy z przypisanymi do nich zadaniami, wskazując na klimat, gospodarkę i digitalizację jako najważniejsze obszary działalności w kolejnych 5 latach. - To jest komisja, które chce wyglądać na nową jakość, ale chyba nową jakością nie jest - powiedział w Polskim Radiu 24 europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski.
rozwiń zwiń