X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wizyta Jerzego Kwiecińskiego w Berlinie. Spotka się on ze swoim odpowiednikiem w Niemczech

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 07:02
Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński odwiedzi dziś Berlin. Pierwszym punktem wizyty ministra będzie udział w konferencji pod tytułem "Cohesion policy or solidarity in action" ("Polityka spójności lub solidarność w działaniu").
Jerzy Kwieciński
Jerzy KwiecińskiFoto: PAP/Mateusz Marek

Minister Kwieciński, Claudia Dörr-Vöss, sekretarz stanu w Federalnym Ministerstwie Gospodarki i Energii Niemiec oraz Piotr Arak, dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego, będą rozmawiać o wnioskach płynących z raportu pod tym samym tytułem, który został przygotowany przez Polski Instytut Ekonomiczny.

2019-09-05_KWIECIŃSKI_forum_krynica_dadura.jpg
Jerzy Kwieciński: Wielka Brytania stała się krajem nieprzewidywalnym

Konferencja rozpocznie się o 10.00 w siedzibie Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Federalnego Związku Przemysłu Niemieckiego w Berlinie. Po zakończeniu konferencji zaplanowano krótkie spotkanie z polskimi dziennikarzami.

Następnie minister spotka się z kierownictwem firm oraz organizacji branżowych niemieckiego biznesu, Mario Ohovenem, szefem Federalnego Związku Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz z przedsiębiorcami zrzeszonymi w tym związku.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef MSZ Niemiec chce większej roli Polski w Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2019 18:01
Szef niemieckiej dyplomacji Heiko Maas oświadczył, że Unia Europejska jest zbyt duża, by miały o niej decydować tylko Berlin i Paryż. Minister opowiedział się za przyznaniem Polsce, Hiszpanii i Włochom większej odpowiedzialności za UE.
rozwiń zwiń