X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zmarł pierwszy demokratycznie wybrany prezydent Tunezji Bedżi Kaid Essebsi

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2019 12:27
Nie żyje Bedżi Kaid Essebsi - pierwszy demokratycznie wybrany prezydent Tunezji. O śmierci polityka poinformowała kancelaria szefa państwa w mediach społecznościowych.
Bedżi Kaid Essebsi miał 92 lata
Bedżi Kaid Essebsi miał 92 lataFoto: PAP/EPA/MOHAMED MESSARA

Wcześniej przekazano, że 92-letni Essebsi po raz kolejny w ostatnim czasie trafił do szpitala. Syn prezydenta informował, że jego ojciec od środy przebywał pod opieką lekarzy na skutek pogorszenia się stanu zdrowia. 

Od 1 lipca, kiedy Essebsi - pierwszy demokratycznie wybrany prezydent Tunezji (urząd objął w 2014 roku) - poprzednio opuścił szpital, pokazał się publicznie tylko dwukrotnie. Przyjmowano go wówczas na leczenie w stanie krytycznym, ale po jego wyjściu ze szpitala biuro prasowe podało, że prezydent "powrócił do zdrowia". 

msze

Zobacz więcej na temat: Afryka ŚWIAT Tunezja