X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Mateusz Morawiecki rozmawiał z Donaldem Tuskiem o obsadzie stanowisk unijnych

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 22:02
O obsadzie stanowisk unijnych rozmawiali telefonicznie premier Mateusz Morawiecki i przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. Temat ten będzie między innymi omawiany na rozpoczynającym się w czwartek posiedzeniu Rady Europejskiej.
Audio
  • Piotr Müller o rozmowie Mateusza Morawieckiego z Donaldem Tuskiem (IAR)
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: PAP/Wojtek Jargiło

Jak wyjaśnił rzecznik rządu Piotr Müller, premier podkreślił w trakcie rozmowy konieczność wyboru takich kandydatów na najwyższe stanowiska, którzy będą skupiać się na kwestiach programowych istotnych dla Polski.

- W szczególności pan premier wymienił kwestie uczciwych zasad konkurencji na rynku europejskim, w tym obszarze polskiego transportu, podwójnej jakości produktów, rozszerzenia dopłat dla rolników, spraw bezpieczeństwa energetycznego czy polityki migracyjnej. Mateusz Morawiecki wyraził również potrzebę zachowania równowagi geograficznej w zakresie obsady stanowisk unijnych - poinformował Piotr Müller.

Szczyt Rady Europejskiej, jej przewodniczący Donald Tusk poprzedził telefonicznymi rozmowami z przywódcami wszystkich unijnych państw. Na czele polskiej delegacji będzie stał właśnie premier Mateusz Morawiecki.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ryszard Legutko współprzewodniczącym grupy konserwatystów w Parlamencie Europejskim

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 16:54
Wraz z Polakiem frakcji będzie przewodniczył także Włoch Raffaele Fitto. Poinformowała o tym grupa w oficjalnym komunikacie.
rozwiń zwiń