X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jadwiga Wiśniewska: główne media są zdominowane przez środowiska sprzyjające lewicy

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2019 18:48
W Parlamencie Europejskim jest przygotowywana rezolucja dotycząca równości płci. Na jej temat w audycji "Sztuka słuchania ekstra" mówiła eurodeputowana Prawa i Sprawiedliwości Jadwiga Wiśniewska.
Audio
  • 13.02.19 Jadwiga Wiśniewska o rezolucji PE ws. równości płci
Jadwiga Wiśniewska
Jadwiga Wiśniewska Foto: Wiktor Dąbkowski / PAP

- Projekt w tej sprawie przygotowała Komisja ds. Kobiet i Równouprawnienia. Tak naprawdę w tej komisji zdominowanej przez środowiska lewicowo-liberalne panie zajmują się promocją LGBT, praw seksualnych, praw reprodukcyjnych. Ja w komisji staram się przywrócić porządek rzeczy i zwracam uwagę na te sprawy, które są najważniejsze dla kobiet – powiedziała w Polskim Radiu 24 Jadwiga Wiśniewska.

Jak podkreśliła, bardzo ważne jest, aby kobiety mogły łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym. - Znalezienie tego balansu jest bardzo istotne. Niestety w tej komisji uważa się, że macierzyństwo i rodzicielstwo jest przysłowiową kulą u nogi, która spowalnia karierę zawodową kobiet. Jest ukierunkowanie przede wszystkim na karierę zawodową. A przecież kobiety chcą spełniać się w różnych rolach. Chcą być matkami i chcą być również pracownikami. Więc powinniśmy zadbać o to, aby stworzyć takie regulacje, które pozwolą paniom te role łączyć – zaznaczyła europosłanka.

- Niestety prawa kobiet zostały zawłaszczone przez środowiska lewicowo-liberalne. Głos kobiet konserwatywnych i środowisk konserwatywnych słabiej przebijał się w debacie publicznej, ponieważ główne media są zdominowane przez środowiska sprzyjające lewicy – dodała Jadwiga Wiśniewska.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiała Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

Polskie Radio 24/bartos

----------------------------

Data emisji: 13.02.2019

Godzina emisji: 17.41

Czytaj także

Kobiety w IT zarabiają tyle, ile mężczyźni

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 11:43
Polska branża IT potrzebować będzie w najbliższych latach prawie 50 tys. nowych pracowników.
rozwiń zwiń