X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jens Stoltenberg: w najbliższych dniach spotkam się z Ławrowem

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2019 11:43
Sekretarz generalny NATO poinformował, że spotka się w najbliższych dniach z ministrem spraw zagranicznych Rosji przy okazji Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium. Rozpoczyna się ona w piątek i potrwa do niedzieli.
Szef NATO Jens Stoltenberg
Szef NATO Jens StoltenbergFoto: nato.int

Jens Stoltenberg poinformował, że rozmowa z Siergiejem Ławrowem będzie poświęcona przyszłości traktatu INF o likwidacji pocisków rakietowych średniego zasięgu. Układ stanął pod znakiem zapytania gdy Stany Zjednoczone ogłosiły, że za pół roku wycofają się z niego, jeśli Rosja nie przestanie łamać zapisów.

- Ważne jest utrzymywanie dialogu z Rosją, szczególnie w kontekście tylu trudnych kwestii, z którymi musimy się zmierzyć. Chodzi o rosnące napięcie w relacjach i łamanie traktatu INF - powiedział szef Sojuszu. Podkreślił, że jest jeszcze szansa, by Rosja w ciągu pół roku zaczęła wywiązywać się z zobowiązań i przestrzegać zapisów traktatowych.

- Będziemy apelować do Rosji, by tak zrobiła - powiedział szef Sojuszu.

Ta sprawa jest jednym z głównych tematów rozpoczętego dziś dwudniowego spotkania ministrów obrony NATO w Brukseli. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak