X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Belgii grozi paraliż. Powodem strajk generalny związkowców

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2019 09:47
Do zaplanowanej na dziś akcji protestacyjnej wezwały trzy centrale związkowe, zrzeszające pracowników firm państwowych i prywatnych. Powodem było fiasko rozmów z pracodawcami na temat podwyżek płac. Strajk dotknie m.in. transport, szpitale, szkoły, pocztę i policję.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Z powodu strajku generalnego żaden samolot nie odleci dziś z belgijskich lotnisk, odwołane zostały też wszystkie przyloty. Do strajku przystąpili bowiem kontrolerzy lotów. Dozwolone są tylko loty rządowe, wojskowe i awaryjne.

Z powodu 24-godzinnej akcji poważne utrudnienia spodziewane są na kolei, bo bardzo ograniczona ma być liczba kursujących pociągów. Także transport miejski w Brukseli, Walonii i Flandrii będzie znacznie ograniczony.

Strajk dotknie też szpitale, szkoły, pocztę i policję, bo część pracowników ma nie pojawić się dziś w pracy. Ostatni strajk generalny, który rzeczywiście sparaliżował Belgię był w grudniu 2014 roku.

paw/

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak