X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jacek Czaputowicz: warto rozważyć misję pokojową ONZ na Ukrainie

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2019 16:21
Według ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza należy rozważyć wysłanie misji pokojowej Narodów Zjednoczonych na Ukrainę. Szef polskiej dyplomacji mówił o tym w Brukseli na spotkaniu ministrów z europejskich krajów zasiadających w Radzie Bezpieczeństwa ONZ z szefową unijnej dyplomacji. 
Audio
  • Jacek Czaputowicz o ewentualnej misji pokojowej ONZ na Ukrainie (IAR)
Jacek Czaputowicz
Jacek CzaputowiczFoto: EU Council TV News

- Zależy nam na utrzymaniu problemu agresji na Ukrainie na agendzie forów międzynarodowych, w tym ONZ. Warto rozważyć kolejne inicjatywy, które przybliżą nas do rozwiązania tego konfliktu, takie jak być może powołanie misji pokojowej ONZ na Ukrainie, czy też specjalnego przedstawiciela sekretarza generalnego do spraw Ukrainy - powiedział szef polskiej dyplomacji. 

Podczas przewodnictwa Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ w maju ubiegłego roku zostało zorganizowane spotkanie poświęcone Ukrainie, na którym wybrzmiała krytyka agresywnych działań Rosji. Minister Czaputowicz poinformował, że w przyszłym miesiącu, tym razem w Zgromadzeniu Ogólnym, zaplanowano debatę na temat sytuacji na terytoriach okupowanych na Ukrainie. 

kad

Czytaj także

Ukraińscy marynarze nadal w areszcie. Jacek Czaputowicz zabrał głos

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2019 13:15
Szefowie dyplomacji Polski, Litwy i Estonii wezwali Rosję do natychmiastowego uwolnienia 24 ukraińskich marynarzy. Moskwa ma też zwrócić Ukrainie skonfiskowane okręty i umożliwić swobodną żeglugę na morzach Azowskim i Czarnym.
rozwiń zwiń