X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Matteo Salvini: migranci na statkach u wybrzeży Malty to nie nasza sprawa

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2019 13:39
Włoski wicepremier Matteo Salvini powiedział, że problem migrantów na dwóch statkach znajdujących się od wielu dni u wybrzeży Malty nie dotyczy Italii. Dziś przedstawiciel Włoch zabierze głos w tej sprawie na spotkaniu ambasadorów krajów członkowskich w Brukseli.
Audio
  • Wicepremier Włoch: migranci na statkach u wybrzeży Malty to nie nasza sprawa. Relacja Piotra Kowalczuka (IAR)
Kto udzieli pomocy 49 migrantom?
Kto udzieli pomocy 49 migrantom?Foto: PAP/EPA/ALEXANDER DRAHEIM / SEA-EYE HANDOUT

Matteo Salvini powtórzył, że Włochy nie przyjmą migrantów z obu statków zagranicznych organizacji pozarządowych. - Nie rozumiem. Kilkuset migrantów przypłynęło do Włoch w grudniu i był to słusznie problem włoski. Gdy 49 osób przypływa na Maltę na niemieckim i holenderskim statku, to też ma być problem włoski? - pytał włoski wicepremier.

Komisja Europejska negocjuje w tej sprawie z krajami członkowskimi. Jak podają włoskie media - powołując się na źródła w Brukseli - osiągnięto wstępne porozumienie, ale Malta mimo tego nie godzi się na przyjęcie tych statków. Ma się domagać, by kraje unijne rozdzieliły między siebie również 250 migrantów z trzech statków, którym Malta udzieliła schronienia w ubiegłym tygodniu. W niedzielę z apelem o rozwiązanie problemu migrantów na statkach u wybrzeży Malty zwrócił się papież Franciszek.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Matteo Salvini. Zobacz, kim jest szef włoskiego resortu spraw wewnętrznych

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2019 20:15
"Dziękuję, Polsko" - pisał po wyborach w 2015 roku wygranych przez PiS i jego koalicjantów. Otwarcie sprzeciwia się polityce migracyjnej Unii Europejskiej. Wielokrotnie krytykował funkcjonowanie waluty euro. W środę Matteo Salvini przyleci do Warszawy. Spotka się między innymi z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.
rozwiń zwiń